داداش زاده: رویارویی با هیچ تیمی برای ساحلی بازان ایران سخت نیست

تهران - ایرنا - سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ساحلی در واکنش به قرعه کشی جام جهانی گفت: رویارویی با هیچ تیمی برای ساحلی بازان ایران سخت نیست.

به گزارش ایرنا، امروز (سه شنبه) مراسم قرعه کشی مسابقات جام جهانی فوتبال ساحلی پرتغال برگزار و تیم ملی ایران با تیم های برزیل، مکزیک و اسپانیا همگروه شد.
بهزاد داداش زاده در واکنش به قرعه تیم ایران در مسابقات جام جهانی تصریح کرد: بازیکنان تیم ملی ایران به حدی از قابلیت و توانایی رسیده اند که دیگر رویارویی با هیچ تیمی برای آنان سخت نیست.
وی افزود: تیم ملی فوتبال ساحلی ایران بهترین تیم آسیا و در بین چهار تیم برتر جهان قرار دارد و در رقابت های قهرمانی آسیا نیز معتقدم اگر بازیکنان قدری دقت می کردند، ژاپن را نیز شکست داده و به دیدار نهایی راه پیدا می کردند.
سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در باره تیم های برزیل، اسپانیا و مکزیک همگروه های ایران اظهارداشت: تیم ملی برزیل تغییرات زیادی داشته است و همانطور که در جام بین قاره ای همه بازی های این تیم را دیدند، مشخص شد این تیم شادابی، خلاقیت و قدرت قبل را ندارند.
داداش زاده اضافه کرد: اسپانیا به اندازه برزیل دچار تغییر و تحول نشده است و ایران تجربه شکست این تیم را نیز دارد و برابر آنان نیز مغلوب شده است. اما در مجموع قدرت ایران بیشتر از این تیم است.
وی با بیان اینکه تیم مکزیک همانند تیم ایران قدری بد شانس است، گفت: مکزیکی ها همانند ما فوتبال ساحلی را فیزیکی و قدرتی بازی می کنند و در طول این سال ها بدشانس بودند و به حق خود نرسیدند با این همه معتقدم ما می توانیم از این گروه به مرحله بعد صعود کنیم.
سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در باره ترکیب این تیم نیز اظهار داشت: ترکیب تیم ایران تقریبا ترکیب تیم سال 2011 است، البته من در آن سال شش تغییر در تیم ایجاد کرده بودم و اکتاویو سرمربی فعلی تیم ملی یک بازیکن را به این تیم اضافه کرد و ما را برای تغییرات و جوانگرایی در تیم امیدوار کرد.
رقابت های مرحله گروهی جام جهانی فوتبال ساحلی از 9 تا 14 ژوئیه ( 18تا 28تیرماه امسال) در ساحل اسپنیو پرتغال انجام خواهد شد.
جدول کامل گروهی مسابقات جام جهانی فوتبال ساحلی:
گروه آ
پرتغال، ژاپن، آرژانتین، سنگال
گروه ب
سوئیس، عمان، ایتالیا، کاستاریکا
گروه سی
برزیل، مکزیک، اسپانیا، ایران
گروه دی
روسیه، پاراگوئه، تاهیتی، ماداگاسکار
ورزشی.(4)**9144**1379

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال