کاشانی : سفارش قبول نمی کنم / خاکپور با قدرت به کارش ادامه می دهد

تهران – ایرنا - مدیر تیم فوتبال امید با اشاره به اینکه سفارش قبول نمی کند وفشاری روی او برای تغییرات درکادر فنی نیست، گفت: محمد خاکپور با قدرت هدایت تیم امید ایران را در مسیر رسیدن به المپیک 2016 ادامه می دهد.

به گزارش ایرنا، حبیب کاشانی عصر امروز (یکشنبه) در پایان نشست با کمیته فنی فدراسیون فوتبال عنوان کرد: گزارش عملکرد چند ماه گذشته به همراه برنامه اردوها و دیدارهای تدارکاتی پیش بینی شده برای تیم فوتبال امید را ارائه کردیم.
وی افزود: برنامه های تیم امید به طور کامل تا زمان برگزاری مسابقات قطر که حکم انتخابی المپیک ریودوژانیرو را دارد، تنظیم شده است.
کاشانی اظهار داشت: کارمان را با قدرت پیش خواهیم برد تا با لطف خدا و تلاش اعضای تیم، پس از سالها راهی المپیک شویم.
مدیر تیم فوتبال امید در خصوص تغییرات در راس کادر فنی تیم امید گفت: صحبتی دراین خصوص نشد و خاکپور سرمربی تیم باقی خواهد ماند.
وی در خصوص اینکه کادر فنی تغییر نخواهد یافت، اظهار کرد: تقویت کادر فنی برعهده سرمربی تیم بوده و وظیفه من تنها پشتیبانی است.
مدیرتیم امید درخصوص غیبت وحید هاشیمان و فرهاد مجیدی که اعضای کمیته فنی فدراسیون فوتبال هستند در نشست امروز گفت: مسوول کمیته فنی نیستم که در این مورد جواب پس بدهم، ضمن اینکه دلیل غیبت آنان در نشست اعلام نشد.
کاشانی درخصوص اینکه شنیده می شود برای ایجاد تغییرات در کادر فنی فشار زیادی را متحمل شده است توضیح داد: 50 سال سن دارم و در این مدت هیچگاه سفارش قبول نکرده ام. اگر این چنین بود دیگر در تیم امید فعالیت نمی کردم.
ورزشی(3)**3783**9118**1590

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال