کی روش تصمیم به سکوت گرفت

تهران - ایرنا - سرمربی تیم ملی فوتبال یک روز پس از نشست خبری جنجالی خود تصمیم به سکوت گرفت.

به گزارش ایرنا، کارلوس کی روش امروز (چهارشنبه) پس از جلسه با علی کفاشیان درباره صحبت های دیروزش که گفته بود در ایران مثل گروگان است، اظهار داشت: هیچ صحبتی درباره حرف های دیروزم ندارم زیرا آن حرف ها تمام شد و اگر به دنبال شنیدن آنها هستید، فیلم صحبت ها و صدای ضبط شده ام موجود است.
وی افزود: از این به بعد من هیچ صحبتی در مورد این مسائل نخواهم داشت و در حال حاضر هم در این باره صحبت نمی کنم.
کی روش با اشاره به اینکه از این پس فقط درباره کار خود حرف می زند، در پاسخ به این سوال که در فاصله 36 روز مانده به آغاز مسابقات مقدماتی جام جهانی چه برنامه ای برای تیم ملی دارد؟ گفت: از تفکر و سوال شما تشکر می کنم اما فعلا صحبتی در این باره ندارم.
وی خاطرنشان کرد: نظرات دیروز من کاملا منعکس شد و امروز روز دیگری است و هیچ صحبتی ندارم که بخواهم به صحبت های روز گذشته ام اضافه کنم. اکنون زمانی است که باید کمی صبر داشت، سکوت کرد و ساکت ماند تا به تیم ملی کمک کنیم.
سرمربی تیم ملی فوتبال در پاسخ به این سوال که از صحبت های دیروز او برداشت شده که می خواهد با تیم ملی قطع همکاری کند و بهتر است پاسخی صریح در این خصوص بدهد، گفت: باید فرصت بدهیم که شرایطی مناسب فراهم باشد و آن زمان من صحبت هایم را حول و حوش تیم ملی به طور کامل انجام خواهم داد.
کی روش در واکنش به این سوال که آیا نمی خواهد به خاطر آن هشتاد درصد مردمی که خودش می گوید دوستش دارند و موافق ماندنش در تیم ملی هستند، پاسخی بدهد؟ گفت: اکنون نیاز به کمی صبر و زمان داریم.
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که یکی از گران ترین قراردادها را با فدراسیون فوتبال ایران امضا کرده ، دیروز اعلام کرده بود که در ایران مانند یک گروگان با او رفتار می شود و ادامه کار مقدور نیست.
ورزشی (3) ** 2024**1379

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال