رییس جمهوری: در سفر گیلان برای اجرای طرح های مهمی برنامه ریزی می شود

رشت - ایرنا - رییس جمهوری در بدو ورود به استان گیلان گفت: در سفر به گیلان ، برای اجرای طرح های مهمی که در جمع وزیران درخصوص این استان تصمیم گیری و تدوین کردیم ، برنامه ریزی می شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام حسن روحانی روز چهارشنبه در بدو ورود به گیلان در جمع خبرنگاران در فرودگاه سردار جنگل رشت اظهار کرد:
امسال، سال سرسبزی و سربلندی است و باید سفر از یک استان سرسبز شروع می شد که این اتفاق با گیلان آغاز شد.
وی افزود: باید سال 94 از یک استان سرسبز با طبیعت دلپذیر و مردم دلاور و افتخارآفرین آغاز می شد که این سفر ، امروز انجام شد.
رییس جمهوری ادامه داد: همچنین مطالب مدنظر مردم استان، فرهیختگان، علما و خانواده های معظم شهدا، بررسی و از نظرات آنان بهره مند خواهیم شد.
وی سفر به گیلان را سفری پر خیر و برکت برای مردم استان خواند و گفت: خوشحالم که این توفیق به من داده شد که امروز و فردا در خدمت مردم استان گیلان باشم.
پانزدهمین سفر استانی رییس جمهوری و کاروان تدبیر و امید، روز چهارشنبه به استان گیلان انجام شد.
رییس جمهوری تا ساعاتی دیگر در ورزشگاه شهید عضدی شهر رشت در جمع مردم استان گیلان سخنرانی می کند.
حجت الاسلام حسن روحانی در نخستین روز از سفر خود به گیلان، عصر امروز (چهارشنبه) با علما، ایثارگران و برگزیدگان استان دیدار می کند و پس از آن در جلسه توسعه سرمایه گذاری گیلان حضور می یابد.
در دومین روز از سفر رییس جمهوری به گیلان نیز حجت الاسلام حسن روحانی از منطقه آزاد انزلی و اسکله این شهر بازدید می کند و پس از آن در جلسه شورای اداری استان حضور می یابد.
رییس جمهوری همچنین در پایان این سفر دو روزه، در نشست با خبرنگاران استان شرکت می کند.
حجت الاسلام حسن روحانی را در سفر به استان گیلان، شماری از وزرا، معاونان و مشاوران رییس جمهوری همراهی می کنند و به نمایندگی از ایشان، در جلسات شورای اداری شهرستان ها حضور می یابند.
رییس جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید پیش از این به استان های خوزستان، هرمزگان، سیستان وبلوچستان، ایلام، لرستان، چهارمحال وبختیاری، اردبیل، خراسان رضوی، زنجان، گلستان، خراسان جنوبی، بوشهر، اصفهان و قم سفر کرده اند.ک/2
1881/2007

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال