رییس کمیته رویدادهای بین المللی فدراسیون والیبال:

مازندران گزینه جدی فدراسیون والیبال برای میزبانی مسابقات زیر23 سال آسیای مرکزی

ساری - ایرنا- رییس کمیته رویدادهای بین المللی فدراسیون والیبال، از مازندران به عنوان یکی از گزینه های جدی این فدراسیون برای میزبانی مسابقات والیبال زیر23سال کشورهای آسیای مرکزی خبرداد.

غفار درخشنده جمعه شب در حاشیه بازی تیم های دسته یک کاله جوان مازندران و ذوب آهن اصفهان در آمل به خبرنگار ایرنا گفت: ایران به عنوان میزبان قطعی این مسابقات که روزهای 3 و 4 اردیبهشت ماه سال 94 برگزار می شود، انتخاب شد و فدراسیون والیبال قصد دارد تا این رقابتها در یکی از شهرهای آمل و یا ساری برگزار شود.
وی با بیان اینکه برگزاری این رقابتها در سطح این منطقه نخستین بار در رده سنی کمتر از 23سال آسیا برگزار می شود، افزود: این رقابتها سال آینده با حضور تیم های ایران ، قزاقستان، پاکستان و هندوستان برگزار می شود.
وی اضافه کرد: استان مازندران از قطب های والیبال در کشور است و با توجه به علاقمندان و طرفدران زیاد این رشته ورزشی در استان، فدراسیون والیبال از قبول میزبانی آن به مازندران به طور حتم پشیمان نخواهد شد.
نماینده وناظرفدراسیون والیبال در خصوص بازیهای مرحله نیمه نهایی لیگ دسته یک والیبال باشگاه های کشور نیز تصریح کرد: بازیهای این مرحله با حضور چهار تیم کاله جوان مازندران، ذوب آهن اصفهان، مناطق نفت خیزجنوب اهواز وپیشگامان شفق اردکان از حساسیت و کیفیت خوبی برخوردار و سطح فنی این بازی ها بسیار بالا است.
دیدار تیم کاله جوان مازندران و ذوب آهن اصفهان در نخستین دیدار مرحله نیمه نهایی مسابقات لیگ دسته یک والیبال باشگاه کشور عصرجمعه در حضور بیش ازدوهزار و 200 نفر ازعلاقمند به والیبال در سالن ورزشی پیامبراعظم (ص) آمل برگزار شد و طی آن تیم کاله جوان با نتیجه 3 بر یک میهمان خود را با شکست بدرقه کرد.
دیدار دوم دو تیم در مرحله نیمه نهایی این مسابقات روز چهارشنبه 20 اسفندماه در شهر اصفهان پیگیری خواهد شد ودر صورتی که تیم میزبان در دیداربرگشت پیروز شود، دیدار سوم روز یکشنبه 24 اسفندماه در شهرآمل برگزار خواهد شد تا درنهایت تکلیف تیم صعود کننده به فینال این رقابتها مشخص شود.ک/3
7327/6097**1565

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال