صدرنشینی دانشگاه آزاد در پایان هفته ششم لیگ حرفه ای بسکتبال

تهران - ایرنا - تلاش تیم های لیگ حرفه ای بسکتبال در پایان هفته ششم پیروزی تیم های دانشگاه آزاد، مهرام، پمینا اصفهان و صنایع پتروشیمی ماهشهر را به دنبال داشت.

به گزارش ایرنا، تیم فولاد هفت الماس قزوین در خانه دانشگاه آزاد پنجمین دیدار این فصل خود را پشت سر گذاشت. بازیکنان فولاد هفت الماس قزوین در مصاف با دانشگاه آزاد حرفی برای گفتن نداشتند و با گذشت زمان مسابقه رفته رفته اختلاف امتیاز بازی به سود تیم میزبان در حال افزایش بود و در نهایت هم تیم دانشگاه آزاد موفق شد با نتیجه 92 بر 40 بر اساس تفاضل گل بهتر از مهرام صدر نشین شود.
مهرام تهران در یک دیدار پر از حاشیه در گرگان مقابل تیم شهرداری گرگان به میدان رفت. بازیکنان مهرام در کوارتر اول با سرعت بالای بازیکنان خود نتیجه 26 بر 15 به برتری رسیدند در کوارتر دوم اختلاف بازی باز هم به سود تیم میهمان در جریان بود و در کوارتر سوم مهرامی ها موفق شدند 50 بر 25 از حریف خود پیش بیافتند.
بازیکنان شهرداری گرگان بدون توجه به اختلاف پیش آمده در تایم پایانی با ارئه یک بازی برتر با وجود اینکه نتوانستند نتیجه را به سود خود تغییر دهند اما اختلاف را به 7 امتیاز کاهش دادند و با نتیجه 84 بر 77 در خانه مغلوب مهرام تهران شدند.
پالایش نفت آبادان و صنایع پتروشیمی ماهشهر در یک بازی غیر قابل پیش بینی و حساس نمایش خیره کننده ای مقابل هم داشتند.
در این دیدار بازیکنان نفت در اغلب دقایق تیم برتر میدان بودند اما در نهایت در ثانیه پایانی با یک امتیاز بازی را به حریف خود واگذار کردند و تیم صنایع پتروشیمی ماهشهر در مقابل موفق شد با نتیجه 95 بر 94 پیروزی ارزشمندی در آبادان به دست اورند.
پمینا و ثامن مشهد در اصفهان مقابل هم به میدان رفتند در کوارتر نخست این تیم ثامن بود که با اختلاف چند امتیاز پیش افتاد اما در کوارتر دوم بازیکنان پمینا موفق به جبران نتیجه شدند و نیمه نخست را با نتیجه 38 بر 36 به سود خود خاتمه دادند. در کوارتر سوم بازیکنان پمینا رفته رفته بازی را در دست گرفتند و با روند صعودی که داشتند در نهایت با نتیجه 87 بر 78 به پیروزی رسیدند.
ورزشی (3)**1067** 3404

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال