لیگ برتر والیبال نشسته کشور؛

تیم والیبال نشسته شهرداری ارومیه به مرحله پلی آف صعود کرد

ارومیه - ایرنا - تیم والیبال نشسته شهرداری ارومیه عصر پنجشنبه با غلبه بر گز سکه اصفهان به مرحله پلی آف لیگ برتر باشگاه های کشور صعود کرد.

به گزارش ایرنا، در هفته هیجدهم رقابتهای والیبال نشسته لیگ برتر کشور تیم شهرداری ارومیه میزبان تیم گز سکه اصفهان در سالن پیام مخابرات بود.
در این دیدار که برای تیم شهرداری ارومیه حساسیت زیادی داشت این تیم موفق شد با نتیجه 3 بر 1 از سد نماینده اصفهان عبور کند و با کسب 27 امتیاز به عنوان تیم چهارم به مرحله پلی آف صعود کند.
یاران محمدعلی بیقالی در شهرداری ارومیه ست اول را با نتیجه 25 بر 17 واگذار کردند ولی در ادامه با امتیازات 25 بر 16 ، 25 بر 17 و 25 بر 21 بر مهمان خود غلبه کردند.
رقابتهای پلی آف پس از ایام عید نوروز برگزار می شود و تیم شهرداری ارومیه به عنوان تیم چهارم به مصاف تیم اول مسابقات ثامن الجج سبزوار می رود.
حسین شفقی ناظر فدراسیون در این دیدار بود و حسین یزدان پناه و داوود نافعی داوران اول و دوم این مسابقه بودند.
سرمربی تیم والیبال نشسته شهرداری ارومیه پس از پیروزی 3 بر 1 تیمش مقابل تیم گز سکه اصفهان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: پیروزی برابر نماینده اصفهان و صعود به مرحله پلی آف رقابتهای لیگ برتر کشور موفقیت بزرگی محسوب می شود.
محمدعلی بیقالی افزود: بازی سختی مقابل حریف اصفهانی داشتیم و تیم شهرداری ارومیه نیازمند هر سه امتیاز این دیدار بود که خوشبختانه محقق شد.
وی اظهار کرد: دیدارهای مرحله پلی آف پس از ایام تعطیلات نوروز 94 آغاز می شود و جدال سختی مقابل تیم ثامن الحجج سبزوار داریم.
بیقالی ادامه داد: تیم های گسترش فولاد تبریز، گنبد، ثامن الحجج سبزوار و شهرداری ارومیه چهار تیم راه یافته به مرحله پلی آف لیگ برتر کشور هستند.
7126/6008/ 3404

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال