کلهر: تیم درخشان بهتر از دایی است/بنیادکار هم مغلوب پرسپولیس می شود

تهران- ایرنا- کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس با حمید درخشان به مراتب زیباتر از این تیم در زمان سرمربیگری علی دایی بازی می کند و اطمینان دارم با ادامه همین روند پرسپولیس بهتری را خواهید دید.

محمود کلهر روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا افزود: پرسپولیس دردیداربا لخویای قطر نیاز به ارایه یک بازی خوب داشت تا توانایی خود را نشان دهد که خوشبختانه در این کار موفق بود. صمیمیت ایجاد شده میان کادرفنی، مدیریت باشگاه و بازیکنان در این دیدار بسیار خوب بود و این مشکلی بود که پرسپولیس از ابتدای فصل از آن رنج می برد.
وی ادامه داد: خوشبختانه هیات مدیره پرسپولیس نیز در این مدت به خوبی از کادرفنی حمایت کرده است و همه این ها باعث شد تا کادرفنی با آرامش خوبی کار کند.
کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: متاسفانه مطرح شدن نام مربیان خارجی باعث دلسردی هر تیمی می شود اما درخشان به خاطر پرسپولیس تمام تلاش خود را کرد و نگذاشت تیم از این حواشی آسیب ببیند.
وی با مقایسه کار فنی تیم پرسپولیس در زمان مربیگری علی دایی و حمید درخشان خاطرنشان کرد: تیم حمید درخشان در مجموع از تیم علی دایی بسیار بهتر بازی می کند. شاید از نظر نتیجه تفاوت خاصی ایجاد نشده اما سبک بازی این تیم بسیار زیبا تر شده است. امیدوارم با ثبات مدیریتی هر روز پرسپولیس موفق تر باشد.
وی اظهار کرد: اگر حمایت هایی که از مربیان خارجی در فوتبال ایران می شود از مربیان داخلی شود، این مربیان نیز بسیار موفق خواهند بود و مطمئن باشید همین پرسپولیس هم با حمایت های مدیرعامل باشگاه از کادرفنی می تواند موفق باشد.
کاپیتان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به شایعات اخیر در مورد تغییر کادرفنی این تیم گفت: کادر فعلی تیم فوتبال پرسپولیس باید حفظ شود زیرا در حال حاضر زمان مناسبی برای تغییر کادرفنی نیست و مطمئن باشید در صورت حمایت بیشتر نتایج بهتری هم خواهیم گرفت.
وی ادامه داد: دیدار با لخویا به بهبود شرایط پرسپولیس کمک زیادی کرد و اگر در مقابل بنیاد کار نیز این گونه بازی کند قطعا می تواند موفق باشد. پرسپولیس بازیکنان بزرگی دارد و با ادامه این روند به آسانی از گروه خود صعود می کند.
کلهر اظهار کرد: بنیاد کار از لخویا ضعیف تر است و اگر شرایط میزبانی به پرسپولیس لطمه نزند ما برنده این دیدار خواهیم بود.
دیدار تیم های پرسپولیس و بنیادکار روز سه شنبه در تاشکند (ازبکستان )برگزار می شود.
وی در مورد مشکلات پرسپولیس گفت: نداشتن ثبات مدیریتی از ابتدای فصل تا امروز لطمات زیادی به پرسپولیس زد اما با آمدن محمدحسین نژاد فلاح ( مدیرعامل باشگاه ) با توجه به شناختی که از پرسپولیس دارد قطعا مشکلات این تیم مرتفع می شود.
ورزشی **9118**1581

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال