آزمون ادواری مهارت های فنی و حرفه ای استان تهران برگزار شد

تهران - ایرنا - مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران از برگزاری چهارمین مرحله آزمون ادواری مهارت های فنی و حرفه ای همزمان با سراسر کشور در 13 حوزه استان تهران خبر داد.

«حمید رضا خانپور » روز جمعه در حاشیه برگزاری آزمون مهارت های فنی و حرفه ای در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این آزمون چهار هزار و 147نفرمتقاضی در استان تهران شرکت داشتند و برای کسب گواهینامه مهارت های فنی و حرفه ای با یکدیگر رقابت کردند.
وی تصریح کرد: از این تعداد شرکت کننده دو هزار 856 نفر آنان مرد و یک هزار و 291 زن بودند.
خانپور خاطرنشان کرد که قبول شدگان در این آزمون گواهینامه مهارت فنی و حرفه ای را یک ماه پس از برگزاری و موفقیت در آزمون عملی دریافت خواهند کرد.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای با اشاره به اینکه این افراد به صورت استاد شاگردی دوره های فشرده ای را طی کرده اند گفت: شرکت کنندگان از تخصص کافی در رشته خود بهره مند هستند و برای دریافت مدرک رسمی پس از طی دوره فشرده در این آزمون شرکت کرده اند.
خانپور تعداد حرفه های سنجش شده در این آزمون را 52 مورد عنوان کرد و افزود: شرکت کنندگان شهر تهران و شهرستان های استان در سه شیفت کاری و 13 حوزه آزمونی حضور داشتند.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران خاطرنشان کرد: این افراد در گروه های خیاطی، مراقبت و زیبایی، فناوری اطلاعات، اتو مکانیک، تاسیسات با یکدیگر رقابت کردند.
وی رشته های برق صنعتی، مدیر آموزشگاه، صنایع دستی، صنایع غذایی و عمران را از جمله رشته های این دوره از آزمون ادواری کارجویان استان تهران عنوان کرد.
تهرام/7244/7561/1831

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال