فرکی: دوست نداشتم در چنین مقطعی در برابر تیم فولاد قرار گیرم

اهواز- ایرنا - سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: دوست نداشتم در این مقطع و در این شرایط جدول در برابرفولاد خوزستان قرار بگیرم .

تیم فوتبال سپاهان اصفهان جمعه شب درجریان هفته بیستم لیگ برتر باشگاه های ایران در ورزشگاه غدیر اهواز با یک گل تیم فوتبال فولاد خوزستان راشکست داد.
حسین فرکی که در پایان این مسابقه به پرسش های خبرنگاران پاسخ می داد، اظهار داشت: فولاد خوزستان تیم توانمندی است و من خود را جزیی از این تیم می دانم .
فرکی مدت 2سال هدایت تیم فوتبال فولاد خوزستان را به عهده داشت و فصل گذشته توانست با این تیم قهرمان بشود.
وی اضافه کرد: امروز من هیچ احساس غریبی در اهواز نکردم و خیلی راحت وآسوده بودم .
فرکی به تیم فوتبال فولاد خوزستان اشاره کرد و گفت: فولاد یک تیم بزرگ است و امروز هم به رغم شکست، نشان داد که شانس قهرمانی و همپایی چند تیم دیگر را دارد.
وی اظهار داشت: تیم فوتبال سپاهان با این برد هم امتیاز با تیم فوتبال فولاد خوزستان شد ، بنابرین هم ما و هم فولاد خوزستان همراه با سه تیم دیگر شانس قهرمانی داریم.
سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: به خاطر اینکه دو تیم از بازیکنان خوب و مطرحی برخوردار بودند تماشاگران شاهد یک فوتبال باکیفیت وخوب بودند.
وی افزود: در نیمه اول تیم ما بهتر ظاهر شد و به گل هم رسید، اما درنیمه دوم فولاد خوزستان بهتر از ما کار را دنبال و می توانست به گل هم برسد اما این اتفاق نیفتاد و این تیم سپاهان بود که برنده این مسابقه شد.
7160/6064**1613

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال