تمرینات گلزنی سرخپوشان در هوای بهاری درفشی فر

تهران - ایرنا - تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه تمرینات خود، امروز یکشنبه تمرینات شادابی را در ورزشگاه درفشی فر پیگیری کرد.

به گزارش ایرنا از باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان بعدازظهر یکشنبه تمرینات گلزنی و شادابی را در دستور کار داشتند.
بازیکنان پس از صحبت های کادر فنی، زیر نظر مسعود مومنی مربی بدنساز تیم، تمرینات بدنسازی، نرمشی و کششی را انجام داده و در اختیار سرمربی قرار گرفتند.
دروازه بانان زیر نظر نادر باقری به تمرینات ویژه از جمله ارسال توپ به دروازه از بین آدمک ها پرداخته و آماده برنامه های بعدی کادر فنی شدند.
ضیاء عربشاهی و محمد برزگری دو بازیکن اسبق پرسپولیس در محل تمرین سرخپوشان حضور یافته و تمرینات تیم را زیر نظر گرفتند.
مصطفی قنبرپور مشاور باشگاه نیز امروز در محل تمرین حضور یافت و با کادر فنی و بازیکنان دیدار و گفتگو کرد.
محمود خوردبین سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس ضمن هماهنگی های لازم در خصوص امور تیم، در محل تمرین حضور یافت و عملکرد بازیکنان را زیر نظر داشت.
پیام صادقیان بدلیل مصدومیت با هماهنگی کادر فنی به استراحت و فیزیوتراپی پرداخت. رضا نوروزی مهاجم مصدوم سرخپوشان نیز با پزشک تیم تمرینات اختصاصی و دویدن را در دستور کار قرار داد.
کار با توپ و مرور تاکتیک های تیمی و تمرینات هدفمند، برنامه بعدی سرخپوشان بود. حمید درخشان، حسین عبدی و علیرضا امامی فر با زیر نظر داشتن عملکرد بازیکنان، نکات لازم را به آنها یادآور می شدند.
هوای مطبوع و بهاری ورزشگاه درفشی فر شرایط مطلوبی را برای بازیکنان به همراه داشت. تعدادی از هواداران و اصحاب رسانه نیز در ورزشگاه حضور داشتند و تمرینات را از نزدیک مشاهده کردند.
تمرین گلزنی با دو دروازه در دستور کار بازیکنان قرار گرفت و آنها پس از تک به تک شدن با دروازه بان ها به گلزنی پرداختند. حمید درخشان با نشان دادن بهترین شرایط گلزنی به بازیکنان، نکاتی را به آنها یادآور شد.
فوتبال تحت فشار در نصف زمین انجام شد و سرعت این بازی درون تیمی هواداران را به وجد آورده بود.
ژورائف مدافع ازبکی و مد نظر پرسپولیس، در تمرین امروز نیز حضور داشت و در کلیه تمرینات تیمی شرکت کرد. دویدن دور زمین و سرد کردن بدن ها زیر نظر مسعود مومنی آخرین بخش تمرین امروز بود.
شوت زنی تادئو به سمت دروازه و تمرینات ویژه این بازیکن برزیلی زیر نظر مربی بدنساز انجام شد.
تیم فوتبال پرسپولیس در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال روز جمعه در مشهد به مصاف پدیده می رود.
ورزشی(1)**1379

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال