خواجه وند: بحث رفتن و نرفتن درخشان مطرح نبود/ بی اطلاعی کاشانی از برگزاری نشست فنی

تهران - ایرنا - سخنگوی باشگاه پرسپولیس درخصوص جلسه صبح امروز کمیته فنی این باشگاه گفت: جلسات کمیته فنی به صورت هفتگی انجام می شود و اصلا بحث رفتن و یا نرفتن حمید درخشان مطرح نبود و نشد.

مهدی خواجه وند با اشاره به اینکه جلسه امروز (یکشنبه) پیرو دیدار روز جمعه با ملوان برگزار شد و کادر فنی درباره این بازی به کمیته فنی گزارش داد به ایرنا، افزود: طبق رسم قبلی بعد از بازی های تیم درلیگ های مختلف کمیته فنی تشکیل جلسه می دهد و گزارش کادر فنی را در باره بازی به اعضای کمیته ارائه می شود.
سخنگوی باشگاه پرسپولیس در باره محورهای بحث شده در جلسه امروز کمیته فنی اظهارداشت: امروز نارضایتی هواداران به اطلاع کادر فنی رسید و در ادامه کادر فنی درباره عدم نتیجه گیری تیم در هفته های اخیر و دلایل کسب این نتایج گزارش مبسوطی ارائه کرد.
خواجه وند اضافه کرد: اعضای کمیته فنی پس از ارائه گزارش کادر فنی مشاوره هایی را به کادر فنی دادند و مقرر شد برنامه مدونی برای خروج تیم از بحران تهیه و به اجرا گذاشته شود.
صبح امروز اعلام شد کمیته فنی رای به ابقای حمید درخشان داده است و نکته جالب تر اینکه محمود خوردبین سرپرست کهنه کار تیم فوتبال پرسپولس مدعی شد درخشان برنامه دوساله خود را به اعضای کمیته فنی ارائه و موافقت آن ها نیز گرفته است.
جعفر کاشانی عضو هیات مدیره و کمیته فنی درگفت و گو با ایرنا از برگزاری این جلسه بی اطلاعی کرد و درباره آن اظهار نظر نکرد.
ورزشی.(4)**9144**1379

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال