نمایشی که از بازیگران مهمان استفاده می کند

تهران-ایرنا- تو دهنتو می بندی یا نه نمایشی است که از بازیگران مهمان برای اجرا استفاده می کند.

به گزارش روز یکشنبه گروه فرهنگی ایرنا،نمایش 'تو دهنتو میبندی یا من؟' که به کارگردانی داود بنی اردلان از 25 آذر ماه در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران به روی صحنه رفته است 28 و 29 دی ماه با بازی شهرام حقیقت دوست به عنوان بازیگر مهمان ادامه می یابد.
حقیقت دوست نقش آفرینی بسیار زیبای او در فیلم جنایت (محمدعلی سجادی)، بازی ماندگاری در کارنامه او به یادگار گذاشت ، اما به گفته خودش خط قرمز (1379) بهترین سریالش بوده است.
حقیقت دوست بازیگری را از سال 1373 و با بازی در نمایش پسر کارون (امیر دژاکام، 1373) شروع کرد و با بازی در مجموعه تلویزیونی مهر خوبان (یوسف سیدمهدوی، 1374) به تلویزیون آمد. اولین تجربه سینمایی شهرام حقیقت دوست بازی در نقش کوتاهی در فیلم درخت گلابی (داریوش مهرجویی، 1376) است.
در حوزه بازیگری تئاتر نیز این بازیگر همکاری با کارگردانان بزرگی را در رزومه کاری خود دارد که از جمله آن می توان به نمایش 'مشروطه بانو' یا مجلس شبیه حصرنامه کارگاه بکاء به نویسندگی و کارگردانی 'حسین کیانی'، نمایش”دن کامیلو“به کارگردانی”کورش نریمانی“،نمایش”چیزی شبیه زندگی“به کارگردانی”حسین پناهی“و... اشاره کرد.
تاکنون حمید رضا پگاه ، علی اوجی ، احسان کرمی ،علی بوستان و پیمان قاسم خانی ... بازیگران میهمان نمایش 'تو دهنتو میبندی یا من؟' بوده اند .
'تو دهنتو میبندی یا من؟ ' از 25 آذر هر روز به غیر از شنبه ها ساعت 19 در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران تا تاریخ 3 بهمن ماه روی صحنه می رود و علاقمندان جهت تهیه بلیط این نمایش می توانند با شماره 09354621376 تماس حاصل کنند.
فراهنگ*3054*1569

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال