شهرام لاسمی(بازیگر نقش قلقلی) خبر درگذشت خود را تکذیب کرد

تهران - ایرنا - همزمان با انتشار خبر درگذشت شهرام لاسمی هنرمندی که وی را با نقش آفرینی کاراکتر «قلقلی» می شناسند در سایت ها و وبلاگ های خبری، وی با تکذیب این شایعه وقوع چنین رفتارهای بی مسئولانه را باعث خدشه وارد شدن به روح اجتماعی افراد جامعه دانست.

شهرام لاسمی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار سینمایی ایرنا با تاکید بر آنکه انتشار خبر درگذشت وی در سایت ها و وبلاگ های خبری از اساس شایعه و کذب است گفت: واقعا نمی دانم چرا هر از گاهی افرادی با اهداف نامشخص دست به ساخت چنین شایعه هایی می زنند.
وی ادامه داد: اگر قصد دارند از نام و چهره افرادی که مردم آنها را دوست دارند و یا نام هنرمند بر آنها قرارمی دهند برای بالا بردن آمارکلیلک خوردن اخبارشان سوء استفاده کنند باید گفت کار آنها دور از شان و رفتار انسانی است، چرا که به شخصه ازشب گذشته در حال پاسخ دادن به دوستان، اعضای فامیل و هنرمندانی هستم که برای پیگیری خبر درگذشتم مدام با من تماس می گیرند.
بازیگر کاراکتر قلقلی که طی بیش از سه دهه نقش آفرینی چندان میلی به مصاحبه نداشته با بیان آنکه از شنیدن صدای گریه اعضای فامیل و دوستان پای تلفن چنان احساس ناراحتی کرده است که نمی دانسته باید چه کاری انجام دهد یادآور شد: حال با این وجود باید پرسید آیا فردی که این شایعه را ساخته اصلا بویی از وجدان برده است یا خیر؟
لاسمی با ابراز امیدواری از این مساله که در آینده این دست اتفاقات و شایعه ها برای هیچ یک از هنرمندان این سرزمین شکل نگیرد گفت: شاید این اتفاق تلنگری برای مسئولان سازمان صدا و سیما باشد که یادشان بیاید در گوشه و کنار این کشور هستند هنرمندانی که سال ها میهمان خانه های مردم بودند و لازم است تا یادی از آنها بشود و به راحتی فراموش نشوند.
شهرام لاسمی متولد سال 1342 و خالق کاراکتر «قلقلی» است. قلقلی یک شخصیت تلویزیونی است؛ که به جای حرف زدن، با ایما و اشاره مفاهیم را به مخاطبان خود که عموما کودکان و نوجوانان هستند منتقل می کند.
لاسمی اولین بازی در 21 سالگی به توصیه فریماه فرهی در برنامه ای به نام «بازی، شادی، تماشا» در تلویزیون دست به خلق این شخصت زد و تا دو دهه فعالیت وی به شکل مستمر با این کاراکتر در شبکه های مختلف تلویزیون ادامه داشت.
این هنرمند طی این سال ها در ایفای نقش صحبت نکرده است و تنها در یک کار دوبلاژ اولین بار در برنامه «گل آموز» شبکه آموزش به جای یک عروسک مداد حرف زده است.
فراهنگ**9266**1590

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال