عضو باشگاه پژوهشگران جوان دانشجوی نمونه زمین شناسی ایران شد

تهران - ایرنا -عضو باشگاه پژوهشگران جوان واحد علوم و تحقیقات، دانشجوی نمونه سال 1393 زمین شناسی ایران شناخته شد.

به گزارش ایرنا دانش آموخته واحد علوم و تحقیقات و عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان این واحد در هجدهمین همایش انجمن زمین شناسی ایران و نهمین دوره انتخاب دانشجوی نمونه این انجمن به عنوان دانشجوی نمونه زمین شناسی سال 1393 کشور برگزیده شد.
در کارنامه علمی دکتر رامین صمدی علاوه بر چاپ مقالات تخصصی در ژورنال های معتبر داخلی و بین المللی می توان به ارائه داده های ژئوشیمیایی نوین، تحقیق و پژوهش های علمی، تألیف و ترجمه کتب تخصصی در زمینه های سنگ شناسی و کانی شناسی اشاره کرد.
همچنین همکاری وی در پروژه های تحقیقاتی با دانشگاه ها و مؤسسات مطالعاتی و تحقیقاتی معتبری مانند دانشگاه کوچی و موسسه مطالعات تحولات کره زمین، بخش علوم و فناوری کشور ژاپن؛ دانشگاه کیپ تاون آفریقای جنوبی؛ دانشگاه های ویرجینیاتک، تگزاس و بوستون آمریکا؛ دانشگاه اونتاریوی غربی کانادا و دانشگاه کره در کره جنوبی از دیگر فعالیت های علمی و تحقیقاتی در حال پیگیری این پژوهشگر و محقق برجسته است.
بر اساس این گزارش در اختتامیه هجدهمین همایش انجمن زمین شناسی ایران که چهارم دی ماه سال جاری در دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد از دکتر صمدی به پاس فعالیت های علمی و پژوهشی وی، تقدیر به عمل آمد.
علمی **1354**1599

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال