محسن بیات پس از 14 سال از صبای قم جدا شد

قم - ایرنا - سرپرست تیم فوتبال صبای قم گفت: محسن بیات هافبک صبای قم پس از 14 سال حضور در رده های پایه تا بزرگسالان تیم صبای قم از این تیم جدا شد و احمد مهدی زاده نیز با این تیم فسخ قرار داد کرد.

'علی حیات پور' روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا ابراز داشت: مهدی تارتار سرمربی صبای قم در مهلت نقل و انتقالات نیم فصل محسن بیات را در لیست مورد نیاز خود قرار نداد و این بازیکن نیز از این رو تصمیم به فسخ قرارداد خود و جدایی از صبا گرفت.
وی همچنین از جدایی احمد مهدی زاده دیگر بازیکن صبای قم خبر داد و افزود: مهدی زاده نیز به صورت توافقی از صبا جدا شد و قرار داد خود را فسخ کرد.
وی بیان داشت: این دو بازیکن در نیم فصل اول لیگ برتر برای حضور در ترکیب اصلی صبای قم فرصت چندانی نیافته بودند و از این رو شاهد جدایی آن ها از تیم بودیم.
پیش از این نیز در مهلت نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر فوتبال کشور، قاسم گرامی و عباس قادیان با فسخ توافقی قرارداد خود تیم فوتبال صبای قم را ترک کرده بودند.
صبای قم که اکنون در رده هفتم جدول مسابقات لیگ برتر فوتبال قرار دارد، در هفته هجدهم مسابقات لیگ برتر روز 14 بهمن ماه در قم به مصاف تیم پدیده مشهد می رود. ک/3
7408 / 553 **1908

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال