انتشار روزنامه مردم امروز از 6 دی

تهران- ایرنا- سردبیر روزنامه 'مردم امروز' از انتشار این نشریه در روز شنبه آینده (6 دی) خبر داد و گفت: مردم امروز در 32 صفحه رنگی منتشر خواهد شد.

محمد قوچانی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار حوزه رسانه ایرنا افزود: بر اساس اعلام قبلی قرار بود روزنامه مردم امروز از 24 آذر 93 منتشر و روی کیوسک های مطبوعاتی برود اما به علت تعطیلی های این هفته و همچنین نیمه تعطیل بودن پنجشنبه ها که بسیاری از اداره ها و شرکت ها بطور عملی تعطیل هستند، تصمیم بر این شد که این روزنامه از 6 دیماه 93
(شنبه) منتشر و روی پیشخوان دکه های روزنامه فروشی ها قرار گیرد.
سردبیر روزنامه مردم امروز ادامه داد: گرایش روزنامه دفاع از منافع ملی کشور و از لحاظ فکری به گفتمان اصلاحات تعلق دارد.
وی این نشریه را حامی دولت یازدهم (تدبیر و امید) می داند که محور اصلی فعالیت آن نیز بر این اصل استوار است.
قوچانی یادآور شد: 'مردم امروز' به مدیر مسئولی احمد ستاری مجوز خود را از هیات نظارت بر مطبوعات اخذ کرده است.
وی عضویت در شورای سردبیری روزنامه اطلاعات، اولین سردبیری روزنامه همشهری و مدیرکلی مطبوعات وزارت ارشاد در دوران اصلاحات را از جمله سوابق احمد ستاری مدیر مسئول این روزنامه برشمرد.
قوچانی همچنین رعایت و احترام به قوانین کشور در چارچوب قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و قانون مطبوعات را از دیگر محوریت های اصلی روزنامه مردم امروز عنوان کرد.
وی گفت: در مرحله دوم تحقق آن چیزی است که به عنوان ائتلاف سیاسی خاتمی، هاشمی رفسنجانی و روحانی شناخته می شود و در واقع تداوم گفتمان 24 خرداد است.
به گفته وی، بنای ما بر حمایت از دولت و پیوند اصلاحات و تفکرات اصلاحی و تفکر اعتدالی است.
سردبیر روزنامه مردم امروز گفت: در شرایط فعلی در حقیقت نیاز به شناخت جنبش دموکراسی بر پایه و اساس اعتدالی و میانه روی در کشور داریم.
قوچانی با بیان اینکه مبنای روزنامه مردم امروز حمایت از دولت و پیوند اصلاحات و تفکرات اصلاحی و تفکر اعتدالی است، تاکید کرد: صفحات روزنامه ما به روی اصلاح طلبان و اصولگرایان معتدل باز است؛ چرا که براین باوریم که باید یک روزنامه ملی به معنای واقعی کلمه در کشور باشیم.
وی همچنین با بیان اینکه روزنامه مردم امروز خبری و تحلیلی بوده و صرفا سیاسی نیست گفت: در این روزنامه صفحاتی در حوزهای فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، گزارش و جامعه نیز اختصاص یافته است.
به گفته قوچانی، در این روزنامه همچنین در حوزه خبری سعی می شود با توجه به وضعیت شبکه های اجتماعی با طراحی صفحاتی در روزنامه بتوانیم برای مخاطبان یک بسته بندی تحلیلی و خبری مناسب تعبیه کنیم و در کنار سایر روزنامه ها و نشریان کشور یک صدایی دیگر باشیم.
فراهنگ**1355**1027

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال