فراخوان شرکت در همایش ملی کارآفرینی و تجاری سازی زبان و ادبیات عربی

سمنان - ایرنا - یک مسوول در دانشگاه سمنان از میزبانی این دانشگاه در برگزاری همایش ملی کارآفرینی و تجاری سازی رشته زبان و ادبیات عربی و فراخوان مقاله این همایش خبر داد.

'علی ضیغمی' روز یکشنبه به ایرنا افزود: این همایش اسفند امسال توسط گروه عربی دانشگاه سمنان و همکاری انجمن ایرانی زبان و ادبیات عربی در قالب اهداف نقشه جامع علمی و با حضور مدیران گروه های عربی دانشگاههای کشور برگزار می شود.
دبیر علمی این همایش با بیان اینکه قرار است همایش مذکور روزهای سیزدهم و چهاردهم اسفند 93 برگزار شود گفت: بازنگری اهداف و سرفصل های رشته زبان و ادبیات عربی به منظور تقویت بنیه علمی دانشجویان برای ورود به بازار کار و شناسایی راهکارها، فرصت های کسب و کار و ارتباط با بازار کار برای دانش ­آموختگان رشته زبان و ادبیات عربی از مهمترین اهداف برگزاری این همایش است.
وی یادآور شد: تجاری سازی و کارآفرینی در رشته زبان و ادبیات عربی، چالش ها و راهکارهای آموزشی و پژوهشی برای ورود به بازار کار در رشته زبان و ادبیات عربی از جمله محورهای این همایش دو روزه است و علاقه مندان می توانند اصل مقالات خود را تا اول بهمن به آدرس « arabic@semnan.ac.ir» ارسال نمایند.
مقالات برگزیده در دو مجله علمی پژوهشی'دراسات فی اللغة العربیة وآدابها' و 'انجمن ایرانی زبان و ادبیات عربی' به چاپ می رسد.
دبیر علمی همایش ملی کارآفرینی و تجاری سازی رشته زبان و ادبیات عربی گفت: متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس الکترونیکی http://www.arabic.semnan.ac.ir/index.aspx مراجعه کنند.ک/3
599

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال