فیلمبرداری پانسیون دختران به پایان رسید

تهران - ایرنا - تهیه کننده فیلم پانسیون دختران از پایان فیلمبرداری این اثر خبرداد و گفت : فیلم در مرحله تدوین است و امیدواریم بتوانیم پروژه را تا جشنواره فیلم فجر به پایان برسانیم.

حسن داها روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار سینمایی ایرنا اظهار داشت: تمامی عوامل فیلم را بانوان تشکیل می دهند و به مصائب و مشکلات زنان و دختران دانشجویی شهرستانی در تهران پرداخته می شود.
وی افزود: داستان فیلم درباره چند دختر دانشجو است که در یک پانسیون با هم در یک اتاق هستند و خانمی که برای تهیه دیه همسرش به تهران آمده با آنها هم اتاق می شود اما در ادامه به این خانوم برای تهیه پول دیه همسرش پیشنهاد قتل فردی داده می شود و...
مدیر عامل سینما رسانه آسیا ادامه داد: در این فیلم ثریا قاسمی، سودابه بیضایی، سحر قریشی، ملیکا شریفی نیا،حدیثه تهرانی، شیوا خنیاگر، سولماز حصاری، ژاکلین آواره به همراه تعداد دیگری از بازیگران سینما و تئاتر جلوی دوربین رفته اند و مریم ابراهیم وند این بار به عنوان کارگردان اولین تجربه فیلم بلند خود پشت سر گذاشته است.
تهیه کننده فیلم 'پانسیون دختران' در ادامه با اشاره به مجوز پروانه ساخت دو فیلم دیگر، گفت: پروانه ساخت دو فیلم 'شگفت انگیزان' فیلم فانتزی کودک و 'مملی و لوبیای سحر آمیز' ویدئویی را گرفته ایم که هر دو فیلم در مرحله انتخاب عوامل و پیش تولید است.
فراهنگ**9246**1601**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال