مظفر: رای اعتماد به فرهادی روزنه های سیاست بازی را در مراکز علمی می بندد

تهران - ایرنا - معاون نظارت مجلس شورای اسلامی گفت: رأی اعتماد به محمد فرهادی وزیر پیشنهادی علوم، تحقیقات و فناوری، روزنه های سیاست زدگی و سیاست بازی را در مراکز علمی و دانشگاهی مسدود می کند.

«حسین مظفر» روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا با بیان این که فضای مجلس برای رأی اعتماد به فرهادی امیدبخش است، اظهارداشت: استمرار تعارض بین مجلس و دولت به صلاح کشور نیست.
وی، فرهادی را از خانواده ای اصیل و مذهبی و از علاقه مندان به نظام اسلامی توصیف کرد و یادآور شد: تجربه مدیریتی و سوابق وزیر پیشنهادی علوم در مسوولیت های کلیدی به ویژه در وزارتخانه های علوم ، تحقیقات و فناوری و بهداشت و درمان و همچنین سازمان هلال احمر دستمایه قوی برای ساماندهی به دانشگاه های کشور به شمار می آید.
نماینده مردم تهران در مجلس ادامه داد: هرگونه تندروی و افراطی گری سیاسی از ساحت شخصیت فرهادی به دور است.
فرهادی خاطرنشان کرد: روحیه تعاملی و اخلاق اعتدالی در سیاست ورزی، تدبیر، تجربه مدیریتی، تقوا و خداترسی در تصمیم گیری از ویژگی های فرهادی است.
وی، فضای مجلس برای رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی علوم را امیدبخش دانست و گفت: ای کاش رییس جمهوری از اول ایشان را پیشنهاد می کرد تا چنین فاصله ای بین دولت و مجلس پیش نمی آمد.
به گزارش ایرنا، رییس جمهوری چهارشنبه گذشته محمد فرهادی را برای کسب رای اعتماد جهت تصدی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری به مجلس معرفی کرد.
جلسه رأی اعتماد فرهادی پنجمین وزیر پیشنهادی علوم روز چهارشنبه هفته جاری برگزار می شود.
سیام. 2021 ** د . الف**1336

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال