نخست وزیر مالزی: جنایات داعش بر خلاف آموزه های اسلامی است

کوالالامپور– ایرنا – نخست وزیر مالزی روز سه شنبه جنایات گروه تروریستی داعش، کشتار مردم و گردن زدن گروگان ها را برخلاف آموزه های اسلامی دانست.

به گزارش ایرنا، 'نجیب تون رزاق' نخست وزیر مالزی در کاربری توئیتر خود، تاکید کرد: اعمال شنیع گروه تروریستی داعش نقض آموزه های اسلام و مبانی حقوق اسلامی است.
وی نوشت: مالزی با شدیدترین لحن، وحشیگری داعش در گردن زدن عبدالرحمن کاسیگ را محکوم می کند. این اعمال شنیع نقض آموزه های اسلام و مبانی حقوق اسلامی است.
گروه تروریستی داعش روز یکشنبه ویدیویی پخش کرد که در آن گردن زده شدن 'عبدالرحمن کاسیگ' مسلمان 26 ساله آمریکایی که سال گذشته به گروگان گروه تروریستی داعش درآمد به تصویر کشیده شده بود.
هم اکنون ده ها تبعه مالزی در عراق و سوریه با گروه تروریستی داعش همکاری می کنند و پلیس مالزی ده ها نفر را نیز به اتهام همکاری با این تروریست ها در این کشور بازداشت و محاکمه کرده است.
گروه تروریستی داعش با حمایت غرب و همپیمانان منطقه ای آمریکا در خاورمیانه ایجاد شد و جنایات هولناکی در سوریه و عراق مرتکب می شود. تاکنون هزاران نفر از مردم بیگناه در عراق و سوریه به دست این گروه تروریستی که مورد حمایت غرب بود، کشته شده اند.
آساق**1611

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال