تیم تکواندوی دختران دانشگاه پیام نور قزوین مقام دوم مسابقات قهرمانی کشور را کسب کرد

قزوین-ایرنا- مدیر تربیت بدنی دانشگاه پیام نور قزوین گفت: تیم تکواندوی دانشجویان دختر دانشگاه در مسابقات قهرمانی تکواندوی دانشگاه های پیام نور کشور که در استان البرز برگزار شد، به مقام نایب قهرمانی رسید.

'محسن حیدری' روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این دوره از مسابقات که از 23 تا 25 آبان ماه سال جاری با حضور 23 استان کشور برگزار شد، دانشجویان این دانشگاه توانستند با کسب دو مقام طلا و یک مدال نقره در جایگاه دوم بایستند.
وی اضافه کرد: در این مسابقات تیم های استانهای البرز و گیلان نیز به ترتیب مقام های اول و سوم را کسب کردند.
حیدری ادامه داد: تیم تکواندوی دختران دانشگاه پیام نور قزوین در شش وزن در این مسابقات شرکت کرده بود که در نهایت 'پروین کشاورز' و 'زهرا عزیزی' مدال طلا و 'الهام اسفندیاری' مدال نقره را بدست آوردند.
وی خاطرنشان کرد: ترکیب تیم دانشگاه پیام نور استان در این مسابقات را پروین کشاورز، الهام اسفندیاری، سیده الناز امیری، زهرا عزیزی، سونا خلیلی و زهرا اکبری در وزن های 46- 49- 53- 57- 73- 73+ تشکیل می دادند که با مربیگری فاطمه صفرپور مربی بین المللی تکواندو توانستند در جایگاه دوم قرار گیرند.
مدیر تربیت بدنی دانشگاه پیام نور قزوین افزود: تیم دانشگاه پیام نور استان قزوین پیش از این نیز در سال 91 با کسب 52 امتیاز قهرمان این مسابقات و سال 92 نیز در ششمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای پیام نور کشور در استان زنجان با کسب 39 امتیاز به مقام سومی این مسابقات رسیده بود.
7388/ 614

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال