ندیمی: فضاسازی ها علیه وزیر پیشنهادی علوم، غیر انسانی است

تهران - ایرنا- نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه فضاسازی های رسانه ای علیه وزیر پیشنهادی علوم انسانی نیست چه رسد اسلامی باشد، گفت: اسلام، محدودیت بسیاری را برای حفظ شخصیت مردم قرار داده است.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، ایرج ندیمی با حضور در غرفه ایرنا در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها درباره تخریب رسانه ای که از سوی برخی رسانه ها علیه وزیر پیشنهادی علوم صورت می گیرد، افزود: ما از دموکراسی و فضای مجازی به خوبی استفاده نمی کنیم و هر دوی اینها را تیغ برنده ای علیه رقبا کرده ایم.
وی با بیان این که متاسفانه برخی از دموکراسی و فضای مجازی به خوبی استفاده نمی کنند، ادامه داد: متاسفانه هرکسی هر چیزی که می خواهد می نویسد و در این زمینه قانون بازدارنده ای وجود ندارد که اگر کسی خلافی کرد با آن برخورد شود.
نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: وزیر پیشنهاد علوم، در جبهه و جنگ حضور داشته است و با توجه به شناخت فردی که از وی دارم فردی از خانواده متشخص است.
ندیمی همچنین درباره ارسال پیامک هایی به نمایندگان مجلس علیه وزیر پیشنهادی علوم اظهار داشت: این پیامک ها واقعیتی است که در دنیای مجازی قرار دارد و موافق و مخالفین بسیاری نیز دارد؛ جریان رقیب نیز در این زمینه فعال است و این اتفاق عجیبی نیست.
حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری، روز گذشته با ارسال نامه ای به علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی،« فخر الدین احمدی دانش آشتیانی» به عنوان گزینه پیشنهادی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری معرفی کرد.
سیام**م.ش**ن.س**1429

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال