انتخابات انجمن صنایع همگن قطعه سازان برگزار شد

تهران - ایرنا - نخستین مجمع عمومی انجمن تخصصی صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازان خودرو کشور در محل دبیرخانه شواری هماهنگی این انجمن برگزار شد.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی انجمن تخصصی صنایع همگن قطعه سازان خودرو کشور، این مجمع عمومی با حضور انجمن های تخصصی صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازان استان های مختلف، قطعه سازان مستقل سایر استانها و نمایندگان و مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار و اعضا هیات مدیره این انجمن انتخاب شدند.
در جریان برگزاری این مجمع پس از رسیدگی به دستورات جلسه و تصویب اساسنامه، انتخاب اعضا هیات مدیره و بازرسین انجمن به رای گذاشته شد و اولین اعضا هیات مدیره انجمن تخصصی صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان خودرو کشور معرفی شدند.
براین اساس پس از رای گیری به عمل آمده علی فراهانی، مهدی مطلب زاده، آرش محبی نژاد، احمدرضا رعنایی، فرشید شاه محمدی، رضا رضایی ،سعید صبوری، نادر رامز، مصطفی هنری، رضاپاشایی، نجفی سهی، هاشم پور، نجفی شوشتری و محمدرضانجفی منش، به عضویت هیات مدیره و امید رضایی و محمد ملکی به عنوان بازرس اصلی و علی البدل انجمن شناخته شدند.
یادآوری می شود، در طول یک سال گذشته شورای هماهنگی انجمن تخصصی صنایع همگن با حضور در تصمیم سازی های مهم در صنعت خودرو به ارائه راهکارهای متعدد تخصصی در حوزه صنعت خودرو و قطعه پرداخته است و براساس سیاست های این تشکل مردم نهاد قرار است این روند با همکاری قطعه سازان دیگر با قدرت بیشتری ادامه پیدا کند.
اقتصام(2)1574**1558

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال