کارگردان سینما و تلویزیون:

محصولات رسانه ها باید درجهت جذب بیشتر مخاطب باشد

تهران- ایرنا- بازیگر، تهیه کننده و کارگردان سینما و تلویزیون با اشاره به برنامه ماهواره ها و فیلم های خارجی، گفت: محصولات رسانه های کشور باید درجهت جذب بیشتر مخاطب باشد.

منوچهر صفرخانی عصر یکشنبه در بازدید از غرفه خبرگزاری ایرنا در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها افزود: سلیقه های مخاطبان با دیدن ماهواره و فیلم های خارجی که از لحاظ محدودیت های مذهبی و فرهنگی در کشور ما جایگاهی ندارد، تغییر کرده است.
وی اضافه کرد: نویسندگان، کارگردانان و بازیگران باید تلاش کنند با کار خوب و کیفی، مخاطبان را دوباره جذب رسانه ملی کنند.
صفرخانی تصریح کرد حدود دو سال است که دوباره توجه مخاطبان به رسانه ملی جذب شده است، ولی برای توجه بیشتر مخاطبان به رسانه ملی، تمامی وزارتخانه ها و نهادها باید با سازمان صدا و سیما همکاری کنند.
این تهیه کننده سینما و تلویزیون ادامه داد: تولیدات سینمایی و تلویزیونی بسیار گران است و این تولیدات زیرساخت یک فرهنگ محسوب می شود لذا نیاز به مساعدت جمعی و حمایت تمامی ارگان ها دارد.
صفرخانی تصریح کرد: تولیدکنندگان داخلی نظیر صنعتگران می توانند به عنوان متولی در ساخت و تولید آثار فاخر به تهیه کنندگان کمک شایانی کنند.
این کارگردان گفت: رسانه ها نقش بسیار بزرگی در خبررسانی، توسعه اجتماعی و فرهنگی در جامعه دارند و رسانه ای که بتواند نقش خود را ایفا کند، به طور قطع می تواند تاثیر ارزشمندی در جامعه ایفا کند.
صفرخانی افزود: خبرگزاری ایرنا نیز می تواند همانگونه که در زمینه سیاسی و اجتمامی تاثیرگذار است در زمینه فرهنگی نیز اثرگذار باشد.
بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری که از روز گذشته فعالیت خود را آغاز کرده تا 23 آبان ماه در مصلی تهران دایراست.
اجتمام**7364**م.ب**1027

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال