کارگردان مستندامام هدایت:

مراحل بازسازی حرمین عسگرین (ع) در مستند امام هدایت پخش می شود

تهران- ایرنا-محقق و کارگردان مستند امام هدایت گفت: در مستند 30 دقیقه ای امام هدایت تصاویر واقعی چگونگی اهانت به حرمین عسگرین (ع) در سال 1384 و تصاویری از ترمیم و بازسازی حرم آن امام به تصویر کشیده شده است.

« محمد رشیدی» روز پنج شنبه درگفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا با بیان این که ساخت این فیلم از دو سال قبل آغاز شد، اظهار داشت: مستند امام هدایت فردا به مناسبت شهادت امام هادی(ع) از ساعت 30/13 از شبکه سوم سیما بخش می شود.
وی افزود: در این مستند حجت الاسلام و المسلمین «عباس قائم مقامی»، «خاتمی خوانساری » و حجت الاسلام «رضا کاردان» درباره مباحث دینی و چگونگی ساختن اثر هنری ماندگار درزمینه ائمه اطهار(ع) نکاتی را بیان می کنند.
محقق و کارگردان مستند امام هدایت ادامه داد: فیلمسازان و هنرمندانی از جمله فرج الله سلحشور ، محمد حسین لطیفی ، سیروس مقدم، حامد عنقا، مجتبی چراغعلی، مهدی گلستانه و هومن حاجی عبدالهی در این مستند شرکت دارند.
رشیدی ادامه داد: در مستند امام هدایت سعی شده درباره چگونه ساختن اثر رسانه ای، هنری همچون فیلم یا سریال از تولد تا شهادت امام هادی (ع) که بر گرفته از فضایل، احادیث و دعای پر فیض جامع کبیره است، استفاده شود.
وی افزود: تهیه کننده این اثر را رضا زنده جاه و محمد رشیدی، مجری طرح، مسعود پورحسینی، مدیر تولید پرهام کریمی، تدوین علیرضا همتی، محقق و کارگردان محمد رشیدی بر عهده داشته اند.
فراهنگ**7364**1336

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال