معاون استاندار سمنان:

رزمندگان در دفاع مقدس حقانیت ایران اسلامی را به جهانیان اثبات کردند

شاهرود - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی استاندار سمنان گفت: رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس حقانیت، مظلومیت و شجاعت ملت ایران اسلامی را به جهانیان اثبات کردند.

'محمد صارمی زاده' روز دوشنبه در آیین گرامی داشت هفته دفاع مقدس و رژه نیروهای مسلح در میدان ولایت شاهرود افزود: جوانان غیور ایران اسلامی در زمان جنگ تحمیلی با ایمان، شجاعت، درایت و کسب پیروزی های متعدد توانمندی خود را به رخ جهانیان کشیدند.
وی تصریح کرد: رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس با رعایت تمامی اصول اسلامی و حقوق بشر با مردم عراق و اسرای آنها برخورد می کردند در حالی که رژیم عراق علیه مردم خود نیز از سلاح های شیمیایی و میکروبی استفاده کرد.
وی با بیان گوشه هایی از تاریخ معاصر و انقلاب اسلامی تاکید کرد: چالش های بسیاری نظیر توطئه انحلال ارتش، فاجعه هفتم تیر و هشتم شهریور، در اوایل انقلاب اسلامی ایجاد شد که با درایت امام راحل مرتفع شد.
وی با اشاره به توطئه های دشمنان اسلام علیه کشورهای منطقه افزود: بصیرت امام خمینی آینده انقلاب ایران و جهان را نمایان کرده و تدابیر مقام عظمای ولایت در همان مسیر است.
معاون سیاسی امنیتی استاندار سمنان خاطر نشان کرد: دفاع مقدس، باور قلبی به توانمندی جوانان ایران اسلامی را به منصه ظهور گذاشت.
فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر 58 تکاور ذوالفقار شاهرود نیز در این آیین گفت: دفاع مقدس سند افتخار ملت ایران در دفاع از کیان اسلامی است.
امیر سرتیپ دوم 'مجید زارع' افزود: رزمندگان در دوران دفاع مقدس با انگیزه ادای تکلیف الهی و گوش به فرمان رهبر و مرجع خود ،با اقتدار بر دشمنان فائق آمدند.
وی تصریح کرد: هفته دفاع مقدس یادآور خون های پاک و رشادت های جوانان ایرانی برای آبیاری نهال انقلاب اسلامی است و ملتی که عاشورا دارد، تا آخرین قطره خون از دین و سرزمین خود دفاع خواهد کرد.
در این آیین فرماندار شاهرود، ائمه جمعه، مسوولان قضایی و اجرایی، فرماندهان نظامی و انتظامی، خانواده معظم شهدا و مردم حضور داشتند.ک/2
7358/1496/599

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال