فرمانده تیپ 230 شهید متاجی:

همزمان با هفته دفاع مقدس، اقتدار و صلابت نیروی زمینی ارتش به نمایش گذاشته می شود

گنبدکاووس - ایرنا - فرمانده تیپ 230 پیاده سرلشکر شهید اسدالله متاجی گفت: نیروهای این تیپ در رژه 31 شهریور، اقتدار، صلابت و توان دفاعی خود را به نمایش می گذارند.

امیر سرتیپ دوم ستاد ' سیدحسین میرتقی' روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: فردا در رژه آغاز هفته گرامیداشت دفاع مقدس، نیروهای این تیپ به همراه دیگر نیروهای نظامی و انتظامی قدرت و توان دفاعی ایران اسلامی را جهانیان نشان می دهند.
وی گفت: صلابت و اقتدار ارتش جمهوری اسلامی ایران بر گرفته از اعتقاد قوی و رسوخ یافته در جسم و جان ارتشیان به اسلام و انقلاب اسلامی ایران است.
فرمانده تیپ 230 پیاده سرلشکر افزود: نیروهای این تیپ فردا در شهرستان های آزادشهر، گنبدکاووس ، گرگان در استان گلستان و ساری در استان مازندران رژه می روند.
امیر سرتیپ دوم ستاد میرتقی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: در این هفته برنامه های مختلفی از سوی این تیپ پیش بینی شده است که در طول هفته در شهرهای مختلف استانها گلستان و مازندران اجرا می شود.
وی گفت: علاوه بر رژه نیروهای مسلح در این شهرستان ها ، نمایشگاه توانمدی های تیپ 230 پیاده سرلشکر شهید متاجی در شهرستان های گنبدکاووس و گرکان برگزار می شود.
به گفته وی، غبار روبی گلزار شهدا ، تجلیل از پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس ، اعزام پزشک به روستاهای اطراف پادگان ها برای درمان بیماران ، برپایی ایستگاه های صلواتی، دیدار با خانواده های معظم شهدا ، اعزام فرماندهان هشت سال دفاع مقدس به مدارس و دانشگاه ها برای سخنرانی و ... از جمله برنامه هفته دفاع مقدس است.
فرمانده تیپ 230 پیاده سرلشکر متاجی در خصوص فعالیت های فرهنگی این تیپ اشاره کرد و گفت: برگزاری نماز جماعت در پادگان ها، تشکیل کلاس های قرآن و احکام ، اعزام خانواده های پرسنل پایور به اردوهای زیارتی و ... از جمله فعالیت های این نیروی در امسال بوده است.
امیر سرتیپ میرتقی در خصوص فعالیت های ورزشی در این تیپ گفت: نیروهای این تیپ در اکثر رشته های ورزشی فعالیت دارند بطوری که ورزشکاران این تیپ در شش ماه اول امسال در رشته های ورزشی پاراگلایدر هوایی و کاراته مقام اول را در سطح کشور بدست آورند.
همچنین نیروهای پایور و وظیفه مستقر در پادگان شهید اسدالله متاجی در مقابل تمثال مبارک حضرت امام و مقام معظم رهبری و فرماندهی این تیپ رژه رفتند.
/622/

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال