کوتاه از موسیقی

اجرای کنسرت سالار عقیلی و گروه کولی

تهران - ایرنا - کنسرت تو اثر جدید حمید متبسم توسط گروه مضراب و به خوانندگی سالار عقیلی 28 شهریور ماه جاری در سالن تربیت معلم شهر قزوین برگزار می شود.

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا ،در این کنسرت ، حمید متبسم واژه «تو» از منظر تمامی شاعران ایرانی را مدنظر گرفته و بر اساس آن به آهنگسازی پرداخته است در واقع نوع نگاه و ذهنیت هر شاعر به این واژه متفاوت بوده که در این پروژه موسیقایی نیز تمام این نگاه ها در کنار یکدیگر قرار گرفته اند.
این کنسرت 28 شهریورماه در قزوین برگزار می شود که علاقه مندان برای تهیه بلیت می توانند به سایت ایران کنسرت برای خرید اینترنتی و فروشگاه سه ستاره و استودیو کاپیتال برای خرید گیشه ای مراجعه کنند.
کنسرت «تو» که به همت موسسه فرهنگی هنری نغمه حصار برگزار می شود، بعد از قزوین ، 11 مهرماه در دو سانس در برج میلاد تهران نیز برگزار می شود.
بلیت های کنسرت تهران به صورت اینترنتی در سایت www.iranconcert.com به فروش می رسد.

**کنسرت گروه کولی در ایوان شمس
گروه موسیقی کولی به سرپرستی بهروز فرمانی با قطعاتی از موسیقی فلامنکو در تالار ایوان شمس به روی صحنه می رود.
در این کنسرت که 4 مهرماه در تالار ایوان شمس برگزار می شود ، گروه موسیقی کولی متشکل از سعید نجفی ، بهروز فرمانی ، آرین کشیشی ، سینا خانی زاده ،بهروز آقایی ، محمد غفاری و حسین موید به روی صحنه می روند و 11 قطعه ماندگار از بزرگان عرصه فلامنکو همچون پاکودلو سیا، ویسنته آمیگو، توماتیو، خراردو نونز و چیکوئلو را می نوازند.
این گروه 13 شهریورماه نیز در تالار ایوان شمس به روی صحنه رفته اند که به دلیل استقبال زیاد ، 4 مهرماه دوباره به اجرا خواهند پرداخت.
کنسرت گروه کولی 4 مهرماه ساعت 21 در تالار ایوان شمس برگزار می شود و علاقه مندان برای تهیه بلیت می توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.
فراهنگ(2) ** 9252 ** 1569

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال