با پخش فیلم های موبایلی بازیگران سینمای ایران؛

دومین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران گشایش یافت

تهران - ایرنا - همزمان با پخش فیلم های موبایلی هنرمندان دومین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران دقایقی پیش آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار سینمایی ایرنا آیین افتتاحیه دومین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران عصر امروز (جمعه) در پردیس سینمایی ملت و با حضور هنرمندان برگزار شد.
در این آیین که آثار بخش هنرمندان و با حضور برخی از آنها به نمایش درآمد ابتدا فیلم کوتاه آتیلا پسیانی به نمایش درآمد.
در ادامه نیز رامبد جوان، فرهاد آییش را به روی سن دعوت کرد تا پیش از پخش فیلم موبایلی وی چند دقیقه ای صحبت کند. آییش نیز با اشاره به اینکه مادرم را در آمبولانس و به خاطر ترافیک از دست دادم بنابراین همین سوژه را برای ساخت فیلم انتخاب کردم.
بعد از فیلم آییش نیز نوبت به پخش فیلم بابک حمیدیان رسید که رامبد جوان با اشاره به اینکه حمیدیان به خاطر بازی در فیلم نتوانست خودش را به مراسم برساند از مردم خواست تا فیلم وی را تماشا کنند.
خسرو سینایی هنرمند بعدی بود که فیلم موبایلی اش پخش شد. وی نیز در سخنانی کوتاه با اشاره به اینکه زندگی هنرمندان بسیار زیبا است گفت: بنابراین من در فیلمم تلاش کرده ام این زیبایی را به تصور بکشم.
به گزارش ایرنا پخش فیلم هنرمندانی چون قباد شیوا، مهدی مقیم نژاد، فاطمه معتمد آریا، لیلی رشیدی، گیزلا سینایی، علی مصفا و رضا یزدانی از دیگر بخش های این مراسم بود.
هیات داوران بخش عکس جشنواره متشکل از مهدی مقیم نژاد، سیف اله صمدیان، محمود کلاری، حمید جبلی و شادی قدیریان پس از ارزیابی 3963 عکس رسیده به مرحله داوری، 270 عکس را در بخش های اصلی، دانشگاه از نگاه همراه و تهران از نگاه همراه برای حضور در جشنواره فیلم و عکس همراه تهران معرفی کرد.
در بخش اصلی جشنواره از بین 2454 عکس راه یافته به مرحله داوری 100 عکس از 21 تا 28 شهریور ماه جاری در معرض دید مخاطبان جشنواره قرار خواهند گرفت.
همچنین بخش دانشگاه از نگاه همراه نیز 355 عکس به جشنواره راه پیدا کردند که از آن میان 27 عکس در ایام جشنواره به نمایش در می آیند.
در بخش تهران از نگاه همراه نیز 1095 عکس به مرحله داوری رسیده بود که از این تعداد 143 عکس برای حضور در جشنواره برگزیده شدند.
آرا نهایی هیات داوران و عکس های برگزیده هر بخش در مراسم اختتامیه جشنواره معرفی خواهد شد.
دومین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران از 21 تا 28 شهریور ماه در پردیس سینما ملت برگزار خواهد شد.
فراهنگ**9246**1569

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال