ارجمند: بازی در ستایش پیشنهاد ایرج قادری بود

تهران-ایرنا-داریوش ارجمند بازیگر نقش حشمت فردوس در سریال ستایش 2 گفت: به سبب پیشنهاد زنده یاد ایرج قادری در این سریال به ایفای نقش پرداختم.

به گزارش روز شنبه ایرنا از روابط عمومی شبکه سه سیما، بازیگر نقش حشمت فردوس در مجموعه تلویزیونی ستایش اظهار کرد: نقش حشمت فردوس را مرحوم قادری به من پیشنهاد داد؛ زمانی که قرار بود خود او کارگردانی این سریال را برعهده بگیرد ، در آن زمان بیماری وی رو به تشدید بود.
این بازیگر سینما و تلویزیون افزود: کار کردن با آقای قادری را دوست داشتم زیرا نخستین سریالی بود که دست گرفته بود و به تشخیص او در انتخاب بازیگر برای نقشی خاص باور داشتم.
وی ادامه داد: وقتی متن را خواندم با وجود این که کامل نبود، شخصیت فردوس را دوست داشتم؛ من پیش از آن با نویسندگان مطرحی کار کرده بودم اما متن آقای مطلبی من را جور دیگری تکان داد و تحت تاثیر قرار گرفتم.
ارجمند با بیان اینکه در فیلمنامه انرژی فوق العاده ای حس می کردم و این نقش لحظات بی تفاوتی نداشت، خاطرنشان کرد: فردوس آدم جدی بود ، نویسنده استادانه به آن پرداخته بود.
این بازیگر در پایان افزود: سکانس پایانی سری دوم سریال ستایش را که در پارک می گذرد بیشتر از باقی سکانس های سری دوم سریال دوست دارم .
پخش سریال ستایش 2 در 26 قسمت 50 دقیقه ای به کارگردانی سعید سهیلی زاده ، آخر مرداد ماه از شبکه سه سیما به پایان رسید.
فراهنگ(1)**9187**1601**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال