با حضور پذیرفته شدگان تهرانی

آغاز بخش دوم مسابقه ستاره بیست شبکه نمایش

تهران-ایرنا-بخش دوم مسابقه بزرگ بازیگری ستاره بیست شبکه نمایش با حضور پذیرفته شدگان تهرانی در مدرسه عالی هنر پارسان آغاز شد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، پذیرفته شدگان تهرانی از نخستین ساعات روز برای جلسه توجیهی با کارگردان و تهیه کننده و آشنایی با چگونگی تست حضوری وارد دور دوم مسابقه بازیگری ستاره بیست شدند.
به گفته رامین نواب پور تهیه کننده مسابقه بزرگ ستاره بیست، جلسه توجیهی از تهران آغاز شده است و به ترتیب جدول زمان بندی، دیگر استان ها نیز در این جلسات حضور پیدا خواهند کرد.
وی در مورد تفکیک جلسه توجیهی با تست های حضوری پذیرفته شدگان گفت: دلیل اصلی این امر آشنا نبودن پذیرفته شدگان با چگونگی حاضر شدن در تست های حضوری است که کار را برای داوری سخت می کرد به همین دلیل کمیته سیاست گذاری مسابقه به این نتیجه رسید که باید ابتدا برای افراد جلسات توجیهی داشته باشد.
نواب پور اضافه کرد: جلسه توجیهی پذیرفته شدگان از شهرهایی غیر از استان تهران با تست حضوری در یک روز خواهد بود و تقریباً در یک زمان صورت می گیرد.
وی در توضیح اینکه جلسات توجیهی برای شهرستانی ها چگونه برگزار می شود ادامه داد: تمام بخش های مسابقه در تهران است زیرا به دلیل حجم بالای افراد ستادی جشنواره و همچنین لوکشین های طراحی شده برای مسابقه امکان جابجایی گروه به شهرستان ها نیست.
حسن فتحی به عنوان رییس هیأت داوران، بابک محمدی، مدیر آموزش و رامین نواب پور، تهیه کننده، فاطمه ثمرقندی کارگردان و مجری مسابقه بزرگ بازیگری ستاره بیست در آغاز بخش دوم مسابقه حضور داشتند.
جلسات توجیهی ستاره بیست برای استان تهران و استان البرز تا روز جمعه هفتم شهریور در حال برگزاری است و داوران و مدیران هر بخش برای پاسخگویی به سوالات پذیرفته شدگان حضور دارند.
مسابقه استعدادیابی بازیگری به نام ستاره بیست از شبکه نمایش سیما پخش خواهد شد.
داوران این مسابقه در مرحله نخست 6 هزار نفر را پذیرفتند و در 4 مرحله بعدی این داوری ها ادامه خواهد داشت.
فراهنگ**9187**1601**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال