مهلت ارسال آثار به جشنواره شعر کوتاه هزاره تمدید شد

تهران-ایرنا-دبیر جشنواره شعر کوتاه هزاره از تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره شعر کوتاه هزاره تا پایان مرداد ماه جاری خبرداد.

عبدالرحیم سعیدی راد روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگ و ادبیات ایرنا با بیان اینکه از 20 تیرماه جاری تاکنون هزارو 700 اثر به دبیرخانه شعر کوتاه هزاره واصل شده است اظهار داشت: به علت علاقه و استقبال شاعران این جشنواره 10 روز دیگر تمدید شد.
وی افزود: به علت زیاد بودن آثار واصل شده به دبیرخانه این جشنواره تاکنون آثار بررسی نشده است و مشخص نیست بیشترین آثار واصله به دبیرخانه مربوط به کدام بخش است.
سعیدی راد ادامه داد: شاعران می توانند حداکثر 10 اثر با موضوع آزاد در قالب های مختلف از جمله دو بیتی و رباعی را به صورت پیام کوتاه به شماره پیامک 0210000365 ارسال کنند.
دبیر جشنواره شعر کوتاه هزاره از شرکت کنندگان در این جشنواره خواست هر اثر را در یک پیامک به دبیرخانه جشنواره شعر کوتاه هزاره ارسال کنند.
سعیدی راد تصریح کرد: اختتامیه این جشنواره 16 شهریورماه سال جاری مصادف با تولد امام رضا(ع) در یکی از فرهنگسراهای تهران برگزار می شود.
انتشارات هزاره ققنوس در سال 82 به عنوان ناشر تخصصی حوزه شعر و داستان با هدف معرفی شاعران و نویسندگان تاسیس شده است.
این انتشارات همچنین بانی اولین جشنواره خصوصی داستان کوتاه پایداری است که تاکنون چهار دوره آن برگزار شده است، یکی دیگر از اهداف این انتشارات شناسایی استعدادهاب ناب ادبی در اقصی نقاط کشور است که با همین رویکرد تصمیم به برگزاری اولین جشنواره شعر کوتاه با عنوان شعر کوتاه هزاره گرفته است.
فراهنگ**7364**1569

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال