مشکلات جوانان زیر تیغ کالبدشکافی

تهران- ایرنا- دبیر نخستین همایش نقش نوجوانان در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی گفت: با ایجاد کارگروه های ورزش، هنر و مطبوعات، برخی مسائل و دغدغه های جوانان و نوجوانان با حضور صاحب نظران بررسی و کالبد شکافی می شود.

ˈاشکان حاجی عبدالهیˈ روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: ایده برگزاری نخستین همایش نقش نوجوانان در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی پس از آن شکل گرفت که از دغدغه های فراوان جوانان و نوجوانان در حوزه های مختلف آگاه شدیم.
وی با اشاره به بازتاب مثبت برگزاری این همایش که 16 تیر ماه با حضور تعدادی از نمایندگان مجلس و فعالان حوزه جوان و نوجوان در فرهنگسرای ملل برگزار شد، اضافه کرد: از این پس همایش هایی با مضمون جوان و نوجوان به صورت منظم برگزار خواهد شد زیرا این فعالیت ها، بستر شکوفایی این قشر از جامعه را فراهم خواهد کرد.
نامبرده از تشکیل قریب الوقوع کارگروه های ورزش، هنر و مطبوعات خبر داد و گفت: از صاحبنظران و کارشناسان برای حضور در این کارگروه ها دعوت می شود تا مسائل و مشکلات جوانان و نوجوانان کشور را مورد بررسی قرار دهند هر چند نتایج این جلسات هم اندیشی به صورت مکتوب در اختیار متولیان حوزه جوان و نوجوان قرار خواهد گرفت.
حاج عبداللهی ادامه داد: برای برگزاری همایش یادشده، برخی از افراد و سازمان ها با در اختیار گذاشتن مکان برگزاری ، ما را در این امر یاری کردند.
اجتمام**1880**1436

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال