چهار مجتمع رفاهی برای کارکنان وزارت دفاع ایجاد می شود

تهران - ایرنا - مدیر عامل بنیاد تعاون وزارت دفاع گفت: بر اساس برنامه چهارساله مجتمع های فرهنگی، تفریحی و رفاهی شهرهای تهران، اصفهان، مشهد و شیراز برای کارکنان وزارت دفاع ایجاد می شود.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی وزارت دفاع، امیر سرتیپ دوم ستاد سعید رفیعی در مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره عقیدتی سیاسی بنیاد تعاون وزارت دفاع این مطلب را اعلام کرد.
وی خاطر نشان کرد: در همین راستا مجتمع فرهنگی تفریحی در گردنه قوچک و اوشان تهران به تازگی تحویل بنیاد شده و موضوع خرید زمین و ساخت بنا در سایر شهرها نیز در حال پیگیری و انجام است.
مدیرعامل بیناد تعاون با بیان اینکه در سال جاری کارت رفاهی کارکنان تحویل خواهد شد، گفت: بازسازی و نوسازی اماکن رفاهی طبق برنامه چهار ساله انجام خواهد شد تا با خدمتی برتر بتوان در خدمت کارکنان وزارت دفاع بود .
مدیر عامل بنیاد تعاون وزارت دفاع همچنین گفت : تمام کارکنان رسمی با سابقه خدمتی بالای پنج سال با تدبیر وزیر دفاع تا پایان سال جاری وام خود را دریافت خواهند کرد.
وی با اشاره به جایگاه بزرگ سازمان عقیدتی سیاسی در وزارت دفاع گفت : همان طور که مجموعه ای مثل بنیاد تعاون وظیفه رسیدگی به امور دنیایی کارکنان را دارد ، سازمان عقیدتی سیاسی نیز وظیفه دارد تا دنیای کارکنان را به سمت مسائل معنوی و اخروی هدایت کند .
رییس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع نیز در این مراسم با اشاره به متمرکز شدن تمام مجموعه های اقتصادی وزارت دفاع و ابراز تمایل این وزارتخانه برای اجرای این رویکرد در سازمان عقیدتی سیاسی تصریح کر د: فعالیت های سازمان عقیدتی سیاسی برای تمام مجموعه های اقتصادی وزارت ، حوزه فرهنگی شهرک ها و اردوگاه ها در آینده به صورت متمرکز و تحت مدیریت واحد انسجام پیدا خواهد کرد .
حجت الاسلام و المسلمین محمدحسین قندهاری با اشاره به اینکه طبق تدابیر مقام معظم رهبری ، جابه جایی مدیران در مجموعه های نیروهای مسلح باید هر سه سال انجام شود، افزود : تقارن این دو موضوع سبب شده تا در این ایام تعدادی جابه جایی در سطح مسئولان ادارات عقیدتی سیاسی وزارت انجام شود .
وی با تأکید بر اینکه همه روحانیون مجموعه سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع ، سربازان امام و رهبر معظم انقلاب هستند، خاطر نشان کرد : این جابه جایی ها در اصل حرکت از سنگری به سنگر دیگری است و این سربازان نظام در هر سنگری از سنگرهای فرهنگی وزارت دفاع که باشند وظیفه خود را انجام خواهند داد .
در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین محمودرضا بهرامی به عنوان رئیس اداره عقیدتی سیاسی بنیاد تعاون وزارت دفاع معرفی و از خدمات حجت الاسلام سیدعلی قدمگاهی تقدیر شد.
اجتمام**9303**1436

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال