فرزاد فرزین و محمدعلیزاده در تهران کنسرت می دهند

تهران - ایرنا- محمدعلیزاده و فرزاد فرزین خوانندگان موسیقی پاپ اردیبهشت و خردادماه سال جاری در تهران به اجرای برنامه می پردازند.

به گزارش روز شنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا ،محمدعلیزاده 29 خردادماه سال جاری در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران در دو سانس 18:15 و 21:45 به صحنه می رود.
خواننده آهنگ سورپرایز در این کنسرت نیز مانند کنسرت های قبلی قطعات سرزنش، دلت با منه، جز تو، تو جون منی، غم دنیاس، هواتو کردم و شهر باران و ... اجرا می کند.
علیزاده قرار است کنسرت ارکسترال خود را با سازبندی جدید متشکل از سازهای کوبه ای و زهی و بادی، با قطعاتی جدید اجرا کند. رهبری ارکستر این کنسرت را امیر علیزاده به عهده دارد.
اعضای گروه محمد علیزاده را در این کنسرت امیرعلیزاده (کیبورد و سرپرست گروه)، سعید عباسی (کیبورد)، اشکان موسوی (ویولون)، محمد شعبانی (پرکاشن)، امیر غلامی (گیتار الکتریک)، بهنام میرزازاده (گیتار الکتریک سولو)، فرشید ادهمی(گیتار اسپانیش و الکتریک) و پویا صرافی مهر(سیتی سایزر) تشکیل می دهند.
قیمت بلیت های این کنسرت ، 40 تا 100 هزار تومان خواهد بود.
فرزاد فرزین نیز روز 30 اردیبهشت ماه سال جاری در دو سانس 18 و 21:30 در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به دیدار مخاطبان خود می رود.
قرار است این خواننده پاپ قطعاتی از آلبوم شلیک و چند قطعه قدیمی اجرا کند. در این کنسرت فرزاد فرزین به همراه گروه شوک به اجرای برنامه می پردازد.
همچنین فرزاد فرزین قطعاتی از آلبوم شخصی را برای هواداران خود اجرا می کند.
در این کنسرت حمید امین پور (پرکاشن)، مهرداد معافی (گیتار الکتریک)، عباس لطیفی (کیبورد)، احسان نیزر (ویولن)، یاشار خسروی (ساکسیفون)، پیمان لطیفی (درامز)، آئین احمدی (گیتار اسپانیش) و نوید یغما به عنوان نوازنده گیتار باس ایفای نقش می کند.
قیمت بلیت های این کنسرت 40 تا 100 هزار تومان خواهد بود.
فراهنگ (2) ** 9252**1588

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال