فرمانده قرارگاه منطقه ای غرب ارتش: آماده دفاع از کیان نظام و انقلاب هستیم

کرمانشاه - ایرنا - فرمانده قرارگاه منطقه ای غرب ارتش، گفت: ارتش جمهوری اسلامی همواره آماده دفاع از کیان نظام و انقلاب بوده است و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، امیر سرتیپ ˈمنوچهر کاظمیˈ روز جمعه در مراسم روز ارتش افزود: از همان روز نخست پیروزی انقلاب اسلامی در 22 بهمن سال 57، نیروی های ارتشی با حضرت امام (ره) عهد و میثاق بستند که تا آخر پشتیبان انقلاب، ولایت و رهبری باشند.
وی تاکید کرد: براساس این عهده و میثاق ارتش مقتدر جمهوری اسلامی از همان روز نخست هر آنچه را که در توان داشت در طبق اخلاص گذاشت و با اقتدار از دستاوردهای انقلاب و نظام به خوبی دفاع کرد.
کاظمی با معرفی ارتش به عنوان بازوی توانمند ولایت و انقلاب اسلامی، اظهار کرد: این نیروی مخلص و متعهد به هیچ حزب و گروهی وابسته نیست و تنها متعلق به مردم و آرمان های انقلاب و رهبری است.
وی با بیان اینکه ارتش در دوران دفاع مقدس به خوبی وفاداری به نظام و انقلاب و رهبری را ثابت کرد، افزود: در این میان ارتشیان استان کرمانشاه نیز با همان غیرت و صلابت همیشگی در میدان های نبرد حاضر و به دفاع از کیان و ناموس خود مشغول شدند.
فرمانده قرارگاه منطقه ای غرب ارتش، خاطر نشان کرد: استان کرمانشاه در دوران دفاع مقدس 9 هزار و 800 شهید را تقدیم اسلام و انقلاب کرد که پنج هزار و 500 نفر آنان را شهدای ارتش تشکیل می دهند و این به معنای آن است که بیش از 60 درصد شهدای استان در آن دوران متعلق به نیروهای ارتش بوده است.
کاظمی گفت: بعد از دوران دفاع مقدس و در جریان پاکسازی میادین مین حاصل از جنگ هشت ساله، ارتش جمهوری اسلامی مفتخر به تقدیم 68 شهید گلگون کفن به نظام و انقلاب شد.
وی همچنین با بیان اینکه هم اکنون حفاظت از حریم هوایی غرب کشور به عهده ارتش جمهوری اسلامی گذاشته شده است، افزود: نیروهای ولایی پدافند هوایی ارتش شبانه روز در حال رصد اوضاع است و به هیچ جنبنده ای اجازه تجاوز به این حریم را نخواهد داد.
کاظمی تاکید کرد: ارتش جمهوری اسلامی با تبعیت و فرمانداری از رهبر معظم انقلاب همواره آماده جانفشانی در راه نظام و دستاوردهای آن است و تا پای جان برای افزایش اقتدار کشور و در امان ماندن از تهدیدهای دشمنان تلاش خواهد کرد.
7458/567

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال