اعضای جبهه پیروان خط امام و رهبری به 17 تشکل افزایش یافت

تهران - ایرنا - سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری از افزوده شدن سه حزب جدید به این جبهه خبر داد و گفت: تعداد اعضای جبهه پیروان در سال جدید به 17 تشکل افزایش یافت.

«سیدکمال سجادی» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا افزود: نخستین جلسه پیروان خط امام و رهبری در سال جدید 21 فروردین برگزار شد و عضویت اعضای جدید به جبهه مورد بررسی قرار گرفت.
به گفته وی، جمعیت فاطمیون، جمعیت اسلامی فرهنگیان و جامعه اسلامی جوانان سه تشکلی هستند که به عضویت جبهه پیروان خط امام و رهبری در آمده اند.
سجادی، رویکرد جبهه پیروان خط امام و رهبری را در سال 93 رایزنی با دیگر احزاب و تشکل های اصول گرا و نیز احزاب همسو با این جبهه دانست.
وی همچنین از تصمیم این جبهه برای تشکل کمیته اقتصاد مقاومتی برای پیگیری تحقق ابلاغیه رهبر معظم انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: با توجه به نامگذاری امسال با عنوان اقتصاد و فرهنگ، جبهه پیروان خط امام و رهبری در نظر دارد، موضوع اقتصاد مقاومتی را به طور جدی پیگیری گند.
به گفته سجادی، این کمیته نظر مشورتی خود را در خصوص راههای تحقق اقتصاد مقاومتی به تشکل های عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری خواهد داد.
سیام**2025 *1449

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال