کد خبر: 81118891 (3948331) | تاریخ خبر: 23/01/1393 | ساعت: 16:58|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

مسوول آموزشی:

آموزش مجازی آلا در راستای سند تحول بنیادین آموزش و پررش است

تهران - ایرنا - مدیر آموزش مجازی دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف ( آلا) گفت : آموزش مجازی آلا در راستای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش فعالیت می کند و امیدوارم که این فعالیت ها گامی برای رسیدن به سند چشم انداز 20 ساله کشور باشد.

به گزارش روز شنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، رضا شامیزاده اظهار کرد: از ابتدای سال 92 این دبیرستان برای اولین بار در کشور پروژه ای با هدف توسعه ی عدالت آموزشی و آموزش با کیفیت برتر به تمام دانش آموزان کشور با هر سطح آموزشی و توان مالی را شروع کرد و طرح خود را آموزش مجازی آلاء نامید.
وی با بیان اینکه آموزش مجازی آلا در راستای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش فعالیت می کند، افزود: هدف آموزش مجازی آلا همان بند سوم، فصل پنجم این سند یعنی توسعه ی عدالت آموزشی است و در بند هفتم ، فصل ششم مجوز بهره مندی از فناوری های نوین از جمله اینترنت و محتوای آموزشی الکترونیکی و چند رسانه ای صادر شده است.
وی اظهار داشت: علی رغم محدودیت های مالی ، تاکنون توانسته ایم مقطع چهارم دبیرستان که مهم ترین دوره آموزشی در رقابت کنکور سراسری است را به طور کامل تحت پوشش قرار دهیم.
وی افزود: به زودی نیز امتحانات نهایی مقطع سوم دبیرستان که 25 درصد کنکور را شامل می شوند ، تحت پوشش قرار خواهد گرفت.
مدیر آموزش مجازی دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف گفت: آلاء فیلم کلاس های درس دبیرستان دانشگاه صنعتی شریف را به همراه جزوات آموزشی دبیرستان بر روی پایگاه اینترنتی خود به صورت رایگان قرار داده است.
وی تاکید کرد: آلاء با تعبیه ی اتاق های گفت وگو در پایگاه اینترنتی خود این امکان فراهم کرده است که دانش آموزان با حضور در اتاق های گفت و گو به صورت آنلاین مشکلات و سوالات درسی خود را مطرح و جواب مربوطه را به صورت مباحثه ای دریافت کنند.
فراهنگ(2)** 1933**1588

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال