با حکم وزیر کشور؛

فروزان مهر معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور شد

تهران - ایرنا - وزیر کشور در حکمی «محمد حسین فروزان مهر» را به سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور منصوب کرد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، در متن حکم «عبدالرضا رحمانی فضلی» خطاب به فروزان مهر آمده است: نظر به مراتب تعهد و تجارب ارزشمند به موجب این حکم جنابعالی را به سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور منصوب می کنم.
در این حکم، ایجاد هماهنگی و نظارت بر فعالیت ها و مسایل اقتصادی استان ها به منظور رفع مشکلات موجود، بررسی منابع و امکانات اقتصادی و برقراری تعامل با دستگاه های ذیربط جهت توزیع بهینه امکانات اقتصادی و کمک های مالی و فنی بین استانها به منظور توسعه متوازن از اهم وظایف معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه وزارت کشور قید شده است.
همچنین نظارت بر انجام مطالعات اقتصادی در راستای شناسایی فرصت ها، ظرفیت ها و توانمندی های استان ها در امر سرمایه گذاری، اشتغال، مطالعه و پیگیری و ایجاد هماهنگی در ارتباط با فعالیت مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی، ساماندهی بازارچه های مشترک مرزی و مبادلات مرزی و ایجاد رونق اقتصادی در مرزها و همچنین اتخاذ تدابیر لازم و پیگیری جدی و ویژه در راستای تحکیم بنیان های اقتصادی و تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی مورد تاکید رهبر معظم انقلاب و نیز اجرایی کردن شعارهای دولت تدبیر و امید در امر توسعه پایدار از دیگر وظایفی است که در حکم فروزان مهر آمده است.
فروزان مهر که دارای کارشناس ارشد حقوق بین الملل است از 10آبان ماه 1391 استاندار خراسان رضوی بود.
وی همچنین پیش از این معاون سرمایه انسانی و توسعه اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، معاون برنامه ریزی استانداری های فارس و زنجان ، مشاور معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری، معاون اداری مالی مؤسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت برنامه ریزی و معاون اجرایی سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی بود.
ریاست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان، مدیریت دفتر آموزش و پژوهش در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان های مرکزی، گلستان و تهران را نیز فروزان مهر در کارنامه خود ثبت کرده است.
وی همچنین سابقه مشاور رییس جمهوری در امور مناطق آزاد و قائم مقام وزیر تعاون در امور استان ها در دولت نهم را در کارنامه خود دارد.
سیام(1)**9189**1336

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال