هیأت مدیره جدید انجمن علمی فرش ایران انتخاب شدند

تهران - ایرنا - اعضای جدید هیأت مدیره انجمن علمی فرش ایران و بازرسان این تشکل علمی از سوی حاضران در مجمع عمومی برگزیده شدند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، در این انتخابات که شنبه شب و با حضور نماینده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مشارکت اعضای پیوسته این انجمن برگزار شد، به ترتیب آرای کسب شده آقایان حمید کارگر، امیر حسین چیت سازیان، محمدرضا عابد، داود شادلو و علی مجابی به عنوان اعضای هیأت مدیره جدید انجمن علمی فرش برگزیده شدند.
همچنین به ترتیب آرای کسب شده آقایان داریوش کاظم پور، مهدی کاتب و خانم فروغ اسماعیلی به عنوان اعضای علی البدل و آقایان محمود حاجی نصیری و سالار حسن زاده به عنوان بازرس و خانم نفیسه صداقت نیز به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.
این انتخابات به ریاست پرویز اسکندرپور خرمی و با نظارت سید جلال الدین بصام و محمد صمیمی و با منشی گری سید محمد مهدی میرزا امینی به عنوان هیات رییسه مجمع با انتخاب هیات مدیره جدید انجمن به کار خود پایان داد.
گفتنی است در آغاز این نشست سید جلال الدین یصام رییس پیشین انجمن به ارایه گزارشی از روند کار و فعالیتهای این تشکل پرداخت و موسوی لر نیز به عنوان خزانه دار دوره پیشین گزارشی از وضعیت مالی این تشکل ارایه کرد. همچنین در این جلسه برخی تغییرات در اساسنامه و مصوبات هیأت مدیره به تایید مجمع عمومی انجمن رسید.
شایان ذکر است؛ اعضای جدید هیات مدیره انجمن علمی فرش ایران کار خود را پس از ثبت رسمی به مدت 2 سال آغاز خواهند کرد.
اقتصام**1574**1594

انتهای پیام /*

برچسب ها

فرش

انجمن

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال