کد خبر: 81084674 (3900595) | تاریخ خبر: 21/12/1392 | ساعت: 15:4|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

آخرین مرحله آزمون ادواری سنجش مهارت استان تهران برگزار شد

تهران بزرگ - ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران گفت: آخرین مرحله آزمون ادواری سنجش مهارت استان تهران برگزار شد.

ˈ حمیدرضا خانپورˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در این آزمون 35 هزار و 126 کارآموز و هنرجو شرکت کردند که 16 هزار و 229 نفر زن و 18 هزار و 897 نفر مرد بودند.
خانپور اظهار داشت: آخرین آزمون سنجش مهارت در 380 حرفه به صورت همسان و هماهنگ کشوری در رشته های صنعت، خدمات، کشاورزی، فرهنگ و هنر و کارگران صنعت ساختمان در 15 حرفه برگزار شد.
وی بیان کرد: این آزمون در 5 نوبت و دو گروه برادران و خواهران در 19 حوزه آزمونی سنجش شهر تهران و شهرستان های دماوند، فیروزکوه، پاکدشت، رباط کریم، اسلامشهر، قدس، ری و ورامین در 6 نوبت برگزار شد.
خانپور رشته های آموزشی جوشکاری، اتومکانیک، تراش و فرز CNC، لوله کشی ساختمان و صنعتی، برق ساختمان، برق صنعتی، PLC، طراحی و دوخت، مراقبت و زیبایی را از جمله رشته های این آزمون برشمرد.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، خاطر نشان کرد: نتیجه آزمون ظرف 72 ساعت از طریق سایت پورتال جامع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و استان تهران اعلام می شود.
به گفته خانپور پذیرفته شدگان پس ازدریافت کارنامه و براساس برنامه زمانبندی شده برای آزمون عملی معرفی می شوند و قبول شدگان نهایی پس ازیک ماه گواهینامه الکترونیکی بین المللی مهارت دریافت می کنند.
تهرام/7244/ 699

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال