یک هزار و 300 نفر بسیجی در رزمایش الی بیت المقدس در سمنان شرکت دارند

سمنان - ایرنا - سرپرست روابط عمومی سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: در رزمایش الی بیت المقدس سمنان یک هزار و 370 نفر بسیجی در قالب حضور گردان های بیت المقدس، امام علی و کوثر شرکت دارند.

ˈحسن قدمیانˈ روز پنجشنبه در گفت و گویی افزود: صبحگاه رزمایش الی بیت المقدس جمعه نهم اسفند با حضور گردان های بیت المقدس، ادارات، امام علی، کوثر، امام حسین و الزهرا به استعداد یک هزار و 770 نفر در اردوگاه قدس سمنان برگزار می شود.
وی افزود: رزمایش سایر شهرستان های این استان از جمله شاهرود، دامغان، گرمسار، میامی، مهدیشهر، آرادان و سرخه نیز از صبح پنجشنبه همزمان با سمنان آغاز شده است.
سرپرست روابط عمومی سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان گفت: در شاهرود رزمایش الی بیت المقدس با حضور گردان های بیت المقدس و کوثر به استعداد 702 نفر آغاز شده است و صبحگاه آن نیز در این شهرستان نیز با حضور گردان های بیت المقدس، کوثر و امام حسین به استعداد یک هزار و 300 نفر برگزار می شود.
قدمیان ادامه داد: در دامغان نیز رزمایش الی بیت المقدس با حضور دو گردان بیت المقدس به استعداد 468 نفر در حال برگزاری است و صبحگاه این رزمایش نیز جمعه با حضور گردان های بیت المقدس، امام حسین و الزهرا به استعداد یک هزار نفر برگزار می شود.
وی گفت: در گرمسار رزمایش الی بیت المقدس با حضور دو گردان بیت المقدس به استعداد 468 نفر در حال برگزاری و صبحگاه این رزمایش با حضور گردان های بیت المقدس، امام حسین و الزهرا به استعداد 768 نفر برگزار می شود.
سرپرست روابط عمومی سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان اضافه کرد: در میامی با حضور گردان بیت المقدس به استعداد 468 نفر رزمایش الی بیت المقدس در حال برگزاری و صبحگاه نیز با حضور گردان های بیت المقدس، امام حسین(ع) و الزهرا به استعداد 868 نفر برگزار خواهد شد.
قدمیان افزود: رزمایش الی بیت المقدس در مهدیشهر با حضور دو گردان بیت المقدس به استعداد 468 نفر در حال برگزاری و صبحگاه رزمایش نیز در این شهرستان با حضور گردان های بیت المقدس و امام حسین به استعداد 668 نفر برگزار می شود.
وی بیان کرد: رزمایش الی بیت المقدس در آرادان با حضور دو گردان بیت المقدس به استعداد 468 نفر در حال برگزاری و صبحگاه رزمایش نیز در این شهرستان با حضور گردان های بیت المقدس و الزهرا و گروهان امام حسین به استعداد 690 نفر انجام می شود.
سرپرست روابط عمومی سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان گفت: رزمایش الی بیت المقدس در سرخه با حضور گردان بیت المقدس به استعداد 236 نفر در حال برگزاری و صبحگاه رزمایش نیز در این شهرستان با حضور گردان های بیت المقدس و امام حسین و الزهرا به استعداد 650 نفر برگزار می شود.ک/3
599/608

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال