نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال گشایش یافت

تهران - ایرنا - نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال روز پنجشنبه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران گشایش یافت.

به گزارش خبرنگار علمی ایرنا، در مراسم افتتاح این نمایشگاه «علی جنتی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و «محمدحسن انتظاری» دبیر شورای عالی فضای مجازی حضور داشتند.
این نمایشگاه با هدف معرفی ظرفیت های فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و توسعه سطح دسترسی جامعه به آخرین دستاوردها، همچنین نمایش توانمندی های تولید محتوای بومی مبتنی بر فرهنگ ایرانی ـ اسلامی برپا شده است.
همچنین آخرین دستاوردهای تولیدکنندگان محتوا و ناشران دیجیتال نیز در نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال عرضه می شود.
نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال (ITDMEX) با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان توسعه تجارت ایران و با همکاری مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شورای عالی فضای مجازی و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، به همت مجمع تشکل های فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران برگزار می شود.
نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال از هشتم تا یازدهم اسفند ماه از ساعت 9 تا 16 در محل دائمی نمایشگا ه های بین المللی تهران برپا است.
علمی(3)** 9190 ** 9185 ** 1071

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال