ارائه خدمات امدادی رایگان به صاحبان بیمه بدنه خودرو

تهران - ایرنا - مدیر عامل شرکت بیمه نوین از ارایه خدمات امدادی رایگان به صاحبان بیمه بدنه خودرو خبر داد.

به گزارش ایرنا، غلامعلی غلامی روز شنبه در نشستی خبری با اشاره به انعقاد تفاهم نامه ای با شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان، افزود: بر همین اساس بخشی از خدمات بیمه ای در ارتباط با خودرو و نیازهای بیمه ای صاحبان خودرو را با همکاری شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان و با قیمت ارزان به مشتریان عرضه خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه بیمه نامه های جدید مشمول برخورداری از کارت ارمغان نوین می شوند، گفت: این طرح از اواخر اسفند ماه آینده اجرایی خواهد شد و پیش بینی می کنیم حدود 50 هزار نفر در این طرح از کارت بیمه ارمغان نوین به صورت رایگان برخوردار شوند.
غلامی افزود: مشتریان شرکت امداد خودرو رفاه از تخفیف بیمه بدنه به میزان 20 درصد، تخفیف بیمه آتش سوزی منازل مسکونی به میزان 15 درصد و 25 درصد تخفیف در سایر موارد برخوردار خواهند شد.
علیرضا برنجی مدیر عامل شرکت امداد خودرو رفاه ایرانیان نیز با تشریح طرح جدید این شرکت برای ارائه خدمات امدادی رایگان به صاحبان خودروهای خارجی و داخلی، گفت: به صاحبان بیمه بدنه خودرو از شرکت بیمه نوین، خدمات امدادی رایگان ارائه خواهد شد.
وی اظهار داشت: طبق تفاهمی که با شرکت بیمه نوین داشته ایم، خدمات امدادی رایگان به خریداران بیمه بدنه خودرو از شرکت بیمه نوین ارائه خواهد شد.
وی با بیان اینکه این طرح در قالب سه بسته با مبالغ متفاوت تعریف شده است، گفت: بالاترین رقم این خدمات، 20 هزار تومان است که برای امداد در عرض یک هفته تعیین شده و قابل تمدید است.
برنجی افزود: از طریق کارت ارمغان نوین، امکان ارائه 15 آپشن به مشتریان وجود دارد که شش نوع از این آپشن ها رایگان است.
به گفته وی، افرادی که دارای بیمه بدنه خودرو از شرکت بیمه نوین هستند، در مرحله اول یک کارت ارمغان نوین به صورت رایگان دریافت می کنند که برای شش نوع خدمات مانند پنچرگیری و حمل خودرو تا 10 کیلومتر می توانند به صورت رایگان از این کارت استفاده کنند و برای دریافت خدمات دیگر نیز از تخفیف 20 تا 50 درصدی برخوردار می شوند.
وی با تشریح سه ویژگی این طرح، گفت: ارائه خدمات رایگان به افراد واجد شرایط، کاهش زمان انتظار امدادخواهان در جاده ها و شهرها و تعمیر در محل از جمله ویژگی های کارت ارمغان نوین است.
به گفته وی، این خدمات قابل ارائه به خودروهای خارجی و داخلی است و تمام بیمه گزارانی که نسبت به انعقاد قرارداد بیمه بدنه با شرکت بیمه نوین اقدام کنند، از این خدمات برخوردار خواهند شد.
اقتصام(3)**9141**1594

انتهای پیام /*

برچسب ها

بیمه

بدنه

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال