جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی با هدف یاری دولت یازدهم اعلام موجودیت کرد

تهران-ایرنا- دبیرکل جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی از تشکیل این جبهه با مشارکت ستادهای مردمی حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری خبر داد و گفت: این جبهه قصد دارد دولت یازدهم را در رسیدن به اهداف خود یاری و با افراط گرایی مقابله کند.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی، رحمان مخاطب اعلام کرد: جبهه تدبیر و توسعه از چهار تشکل سیاسی دارای مجور فعالیت از کمیسیون ماده 10 احزاب شامل کانون همبستگی دانشجویان و فارغ التحصیلان، سازمان توسعه سازندگی ایران اسلامی،کانون فارغ التحصیلان آذربایجان غربی و مجمع دانشجویان و دانش آموختگان گلستان تشکیل شده است.
وی درباره علت تشکیل این جبهه اظهار داشت: پشتوانه جبهه تدبیر و توسعه، ستادهای مردمی دکتر روحانی در زمان انتخابات است که با عنوان جبهه مردمی حماسه سیاسی و اقتصادی ایران اسلامی فعال شد.
دبیرکل جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی یادآور شد: چون در زمان انتخابات 120 هزار نفر در استان های مختلف در قالب این ستاد فعال بودند، ظرفیت خوبی در سراسر کشور ایجاد شد.
مخاطب افزود: بنا داریم این ظرفیت ایجاد شده را در قالب جبهه تدبیر و توسعه حفظ کنیم تا بتوانیم برای یاری رساندن به دولت تدبیر و امید، با رویکرد خلق حماسه اقتصادی گام برداریم.
وی یادآور شد: پس از پایان انتخابات ریاست جمهوری نیروهای فعال در این ستادهای مردمی ارتباطات خود را حفظ کرده اند، برای نمونه پس از بازگشت رییس جمهوری از سازمان ملل، اعضای این جبهه در یک حرکت خودجوش مراسم استقبال از آقای روحانی در فرودگاه را کلید زدند که حدود 2 هزار نفر در این مراسم حضور داشتند.
دبیرکل جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی، هدف از تشکیل این جبهه را مقابله با افراط گرایی در جامعه برشمرد و اظهار داشت: یکی از اهداف این جبهه حمایت از مواضع مدبرانه دولت تدبیر و امید است زیرا فعالان این جبهه رفع موانع از مسیر اقتصاد کشور و پیشرفت و رفاه مردم را وظیفه خود می دانند.
مخاطب افزود: تا زمانی که دولت فعلی به وعده هایی که رییس جمهوری در زمان انتخابات به مردم داده است، پایبند باشد از حمایت این جبهه برخودار خواهد بود.
وی تاکید کرد که این جبهه به دنبال سهم خواهی و امتیازگیری از دولت نیست بلکه می خواهد گفتمان تدبیر و توسعه و رویکرد اعتدال گرایانه را در همه ابعاد سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بر پایه اعتقاد به اصول انقلاب اسلامی ترویج کند.
وی همچنین گفت: جبهه تدبیر و توسعه در تمامی استان های کشور فعال است و اعضای آن را منتفذین و فعالان سیاسی و اقتصادی استان های مختلف تشکیل می دهند.
سیام**2025**1058**1336

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال