اختصاصی /

نامه زیبا کلام سایت انتخاب را فیلتر کرد

تهران- ایرنا- مدیر مسئول سایت انتخاب گفت که این سایت به دلیل انتشار نامه دوم زیباکلام به حسین شریعتمداری فیلتر شده است.

مصطفی فقیهی عصر دوشنبه درگفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا افزود: شب گذشته به من اطلاع دادند که دادستانی با توجه به شکایت مدعی العموم علیه سایت توسط شعبه 12 دادسرای فرهنگ و رسانه دستور فیلتر شدن سایت داده شده است.
وی با بیان اینکه فیلتر شدن سایت انتخاب ظاهرا به دلیل انتشار نامه دوم آقای زیبا کلام به شریعتمداری بوده است، گفت: نکته حائز اهمیت این است که به هیچ عنوان با نظریات و دیدگاه های آقای زیبا کلام در بحث هسته ای و مباحث دیگری که این روزها مطرح می کند موافق نیستم و نقد جدی هم بر آنها دارم و بارها در اوایل تشکیل دولت و در جلسات حضوری، مخالفت خود با این نظرات را اعلام کرده ام.
مدیرمسئول سایت انتخاب افزود: براین باورم که در بحث هسته ای که مقام معظم رهبری و ملت ایران قاطعانه حمایت می کنند باید در مسیر فعلی حرکت کرد و به هرگونه نظری مانند نظر زیبا کلام در این باره توجه نشود.
وی با بیان اینکه به تازگی جراحی و عمل چشم کرده ام ،گفت: به همین دلیل متوجه درج چنین نامه ای در سایت نشدم وگرنه بدون شک از انعکاس آن در سایت قاطعانه جلوگیری می کردم.
فقیهی تاکید کرد هیچ نهاد و دستگاهی از ما درخواست برداشتن خبر را نکرد فقط سایت را فیلتر کردند.
مدیرمسئول سایت انتخاب در خاتمه در پاسخ به ایرنا که علت فیلتر شدن توسط آنها پیگیری شده است ، گفت: موضوع را پیگیری کردم و با توجه توضیحات ارایه شده امیدوارم تا روزهای آینده این سایت رفع فیلتر شده و فعالیت خود را مجددا آغاز کند.
فراهنگ(4)**1355**1601**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال