شرایط دریافت سبد کالا در شهرستان کوثر

کوثر - ایرنا - فرماندار کوثر گفت: توزیع سبد کالای دولت بین اقشار مردم با برنامه ریزی قبلی بوده و نیاز به ثبت نام در هیچ سایت یا فروشگاهی ندارد.

علیرضا حسینی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به این که اخبار مبنی بر نام نویسی در سایت ها و یا ارسال پیامک برای دریافت سبد کالای اهدایی دولت صحت ندارد افزود: توزیع سبد کالایی که دولت برای مردم در نظر گرفته به صورت رایگان در اختیار مردم قرار می گیرد و توزیع آن از فردا آغاز خواهد شد.
وی افزود: در صورت مشاهده هر نوع تخلفی در این زمینه و شناسایی این افراد با آنها برخورد جدی می شود.
وی به تصمیم دولت برای ارائه سبد کالا به مردم اشاره کرد و گفت: باید در شهرستان به گونه ای برنامه ریزی شود که شاهد ایجاد صف های طولانی و مشکلاتی برای شهروندان نباشیم.
حسینی با بیان این که برنج ، مرغ ، تخم مرغ ، روغن مایع نباتی و پنیر اقلام تشکیل دهنده سبد کالای حمایتی است افزود: تلاش بر این است سبد کالای حمایتی به صورت یکجا به خانوارهای مشمول تحویل شود.
وی گفت: شاغلان ﻭ بازنشستگان دولت ، روزنامه نگاران ، خبرنگاران و هنرمندان به تشخیص وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، دانشجویان متاهل ، طلاب ، سرپرستان خانوارهای زیر
پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سرپرستان خانوارهای زیرپوشش سازمان بهزیستی مشمول این طرح شده اند.
وی افزود: اهالی می توانند با ارسال کد ملی خود در پیامکی به شماره 5000799 از وضعیت شمول خود در طرح اطلاع یافته و همچنین اطلاعات مربوط به موجودی سبد کالای خود را دریافت کنند.
وی با بیان این که مرحله دوم توزیع کالاها نیز اسفند ماه انجام می شود گفت: این کالاها از سوی تعاونی های مصرف و فروشگاه های منتخب بین مردم توزیع می شود.
7123/594/530

انتهای پیام /*

برچسب ها

داخلی

کالا

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال