مدیر آموزش وپرورش بستک:

خبرنگار در پیشرفت فرهنگ جامعه نقش کلیدی دارد

بستک - ایرنا - مدیر آموزش وپرورش بستک با بیان اهمیت امر خبرنویسی و خبرنگاری گفت: خبرنگار در پیشرفت فرهنگ جامعه بویژه جامعه دانش آموزی نقش کلیدی دارد.

به گزارش جمعه ایرنا، ˈناصر توکلیˈ در نشست خبرنگاران پانا این مدیریت ضمن گرامیداشت فرا رسیدن ایام دهه فجر با بیان اهمیت خبر و اطلاع رسانی، افزود: یک خبر کوچک که به ظاهر اهمیتی ندارند، گاهی می تواند به عنوان یک خبر بسیار جالب در خبرگزاری ها مطرح گردد و باید تلاش کرد نگاه تیزبین خود را به جهان اطراف خود باز کرده و دقیق باشید.
وی، جایگاه و اهمیتی که جامعه در حوزه خبرنگاری قائل است را بسیار مهم دانست و بیان داشت: یکی از فاکتورهای موفقیت آمیز در عرصه خبرنگاری ارتباط دقیق و نگاهی تیزبینانه به محیط اطراف و زندگی خود است.
مدیر آموزش وپرورش بستک، با اشاره به اینکه فعالیت های خبری و اطلاع رسانی می تواند یکی از مسیرهای اصلی رسیدن به آگاهی های درست باشد، گفت: اطلاع رسانی به موقع برنامه ها موجب تشویق و ترغیب در اجرای برنامه های آموزشی وپرورشی می شود.
توکلی، با بیان اهمیت امر خبرنویسی و خبرنگاری، اضافه کرد: نقش خبرنگار در پیشرفت فرهنگ جامعه بویژه جامعه دانش آموزی بسیار حائز اهمیت است و دانش آموزان را به صداقت، امانتداری، نظم، تعهد و اطاعت پذیری از والدین و مسوولان آموزشگاه توصیه نمود.
وی گفت: با وجود اینکه خبرگزاری پانا در بستک از سال 86 شروع به کار کرده، علاوه بر ارتقای سطح فرهنگ رسانه ای جامعه، برای دانش آموزان احساس مسوولیت و روحیه اجتماع پذیری به بار خواهد آورد و از مسوولان خواست مراکز و دفاتر خبرگزاری پانای دانش آموزی را به امکانات اولیه خبرنگاری مجهز کنند تا دانش آموزان علاقمند بتوانند فعالیت های ارزنده تری در راستای خبرنگاری و اطلاع رسانی انجام دهند. ک/2
7195/668

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال