45 نفر در حوادث تیوپ سواری در آبعلی مصدوم شدند

دماوند- ایرنا- سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند از مصدومیت 45 نفر در حوادث تیوپ سواری آخر هفته در پیست اسکی آبعلی خبر داد.

ˈحمید فرهادیˈ عصر یکشنبه در گفت وگو با ایرنا اظهارکرد: به رغم ممنوعیت تیوپ سواری در پیست اسکی آبعلی، متاسفانه باز هم شاهد انجام این فعالیت خطرناک از سوی برخی افراد هستیم.
وی از مصدومیت 45 نفر در اثر تیوپ سواری در قدیمی ترین پیست اسکی ایران در ایام پایانی هفته گذشته خبر داد و افزود: 40 نفر از این افراد از سوی عوامل حاضر در پایگاه امداد و نجات جاده ای ˈشهید لالیˈ به صورت سرپایی مداوا و بقیه آنان به دلیل شدت جراحات زیاد به بیمارستان های رودهن و دماوند اعزام شدند.
فرهادی تصریح کرد: پیشتر در جلسات شهرستانی مقرر شده بود تا هلال احمر هیچ گونه خدمات امدادی در این پیست که توسط بخش خصوصی اداره می شود نداشته باشد، اما از آنجایی که امدادرسانی وظیفه ذاتی و انسانی هلال احمر است تاکنون به ارائه خدمات مختلف به مردم مبادرت کرده است.
وی نسبت به ادامه انجام تیوپ سواری در پیست آبعلی هشدار داد و گفت: متاسفانه سال های گذشته شاهد وقوع حوادث ناگوار از جمله از دست رفتن جان عده ای از هموطنان در این پیست بودیم.
طی دو هفته گذشته 65 نفر از هموطنان در حوادث مختلف پیست اسکی آبعلی دچار مصدومیت شدند.
تهرام/8142/1457/

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال